האם הגיע הזמן לביטוח לחיות מחמד?

0 Comments

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנו עשויים להרוויח כסף או מוצרים מהעסק שצוינו בפוסט זה.
אם אתה מכיר אותי ברמה האישית, תדע שאני אוהב לחקור מוצרים, שירותים, כולל משהו כמו ביטוח חיות מחמד לפני הרכישה. רוב האנשים אפילו לא היו שוקלים לא לקיים ביטוח בריאות לעצמם או למשפחתם. אמי להיות אחד מאותם אנשים החדירה בי את החשיבות של ביטוח בריאות וכיצד לעולם לא תוכל להיות מוכנים יתר על המידה לתאונה הבאה שלך. ביטוח בריאות חשוב לי מאוד מכיוון שאני אוהב לשחק ספורט כמו הוקי, טניס, גולף ואוהב את אורח החיים הפעיל. זה בריא מאוד ככל להיות מותנה היטב, אבל זה גם לובש את המפרקים שלך ותמיד יש אפשרות לפציעה ביתר שאת ככל שמתבגרים.
מדוע ביטוח חיות מחמד?
כעת, לאחר שדיברתי על ביטוח בריאות לאנשים מדוע לא ביטוח חיות מחמד עבור הכלב, החתול או חיית המחמד האהובה עלייך. חיות מחמד משפחתיות רבות פעילות ומועדות באותה מידה לפציעות כמו בני אדם. חיות מחמד משפחתיות ייכנעו גם לבעיות בריאות מסוימות ככל שהן מתבגרות. ואם מישהו מכם ביקר בווטרינר לאחרונה תדעו שהוצאות הווטרינר כמעט אם לא יקרות בדיוק כמו הרופא הרגיל שלכם.

אני מניח שאתה כנראה תוהה מדוע אנחנו מדברים היום על ביטוח חיות מחמד. ובכן, סטטסון חלה גירוי בעור כבר זמן מה. הוא טופל שלוש פעמים בשנה האחרונה ואלרגיה לפריחה/עור שלו באה והולכת. החלטנו לבקר בווטרינר אחר כדי לראות אם נוכל לנגוס את האלרגיה הקטנה הזו באיבו. אמנם קיבלנו חדשות טובות, תרופות ומידע כיצד לנהל את האלרגיה של סטטסון ביקורנו של 30 דקות בווטרינר עלה לנו כמעט 200 דולר … וזה היה למשהו שהייתי מחשיב מאוד מינורי. רק תחשוב שאם היה לנו אירוע גדול … ניתוח לדיספלזיה של מרפק או בירך, עצמות שבורות, רצועות מפוצלות … הרשימה יכולה להימשך ונמשכת.
אז עכשיו אנו חוקרים ביטוח חיות מחמד. ואיזה מקום טוב יותר להתחיל אז פוסט לבלוג. אנו רוצים לשמוע מה אתה חושב על ביטוח חיות מחמד. האם יש לך ביטוח חיות מחמד? מי הספק שלך? מדוע בחרת בהם? הודע לנו בקטע התגובות למטה.
הבחירות המובילות עבור הגורים שלנו
צעצוע הגורים הטוב ביותר שאנחנו אוהבים: צעצוע גורים של Camperoos עם פעימות לב וחום – מושלם לגורים חדשים. עוזר להקל על חרדה בביתם החדש.
הכי טוב ללעוס כלבים שאנחנו אוהבים: עצמות ולעיסה מקלות בריון – כל הגורים שלנו אוהבים לנשוך, לנגוס וללעוס. אנו אוהבים להשתמש במקלות בריונות כדי לעזור להסיט את ההתנהגויות הלא רצויות הללו.
פינוקי הכלבים הטובים ביותר שאנו אוהבים: רכבת כלבים מטורפת-פינוקים-אנו משתמשים באלה כפינוקים שלנו בעלי ערך גבוה עבור גורי הכלבים המדריכים שלנו.
אוכל כלבים טרי הטוב ביותר שאנחנו אוהבים: כלב החקלאי – לפני כמה חודשים התחלנו להאכיל אוכל כלבים טרי של רייבן והיא אוהבת את זה! קבל 50% הנחה על ההזמנה הראשונה שלך של כלב החקלאי.

בדוק יותר את המועדפים שלנו ברשימת הבדיקה החדשה שלנו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *