עטים לחיבור חתולים רשמו הערה או יומן כיף

0 Comments

פרסום זה מורכב מקישורי שותפים*

במהלך השנים צברתי אוסף של עטים חתולים, כמו גם אני תמיד מנסה למצוא חדשים. שלושת סגנונות העט המוצגים למעלה מדורגים גבוה בסולם הגמירות שלי. אני משתמש בהם כדי ליומן, כמו גם שהם אפילו הופכים את ההלחנה ליומיום שלי כדי לרשום הרבה יותר כיף.

עטים ג’ל יפניים תוססים אלה מחייבים יפה כמו גם זמינים במספר צבעים שונים כמו גם בעיצובים. קבוצה זו של 6 מוצעת מאמזון תמורת 7.69 דולר עם משלוח חינם לחברי פריים. לחץ ממש כאן להזמנה.

עטים רעיון מקסימים אלה מתפקדים ייבוש מהיר, דיו שחור על בסיס מים שנמנע מריחה, כמו גם ההלחנה שלך לא ידממה בנייר. רעיונות של שומר נקודה נמנעים מקליעה כמו גם מרחיב את חיי העט. כובע לחיצה-חותם עם קליפ נמנע מיובש. סט של 10 עטים, המוצע מאמזון תמורת 6.99 דולר עם משלוח חינם לחברי פריים. לחץ ממש כאן להזמנה.

האם אתה אוהב חתולים שחורים? ואז עטים גלביי כדור ג’ל שחורים אלה הם בשבילך, כמו גם הם אפילו כוללים מארז עיפרון מקסים. סט של 4 עטים עם מצב עיפרון מוצע מאמזון תמורת 7.99 דולר עם משלוח חינם לחברי פריים. לחץ ממש כאן להזמנה.

*גילוי נאות של FTC: ה- Mindful Feline משתתף בתוכנית Amazon Services LLC Associates, תוכנית שיווק שותפים שנוצרה כדי לספק מעידה לאתרים לביצוע חיובי שיווק באמצעות שיווק וכן קישור למוצרים באמזון. זה מצביע על כך שאם תבחר לרכוש עם כל סוג של הקישורים שלנו, אנו מקבלים מעט עמלה. הפצתם רק את הבשורה על מוצרים כמו גם על שירותים בהם השתמשנו או היינו מנצלים את עצמנו.

אינגריד קינג

אתה יכול להיות כמו:
מהדורה מוגבלת עטים חתולים הם המאו של החתול

בגידה: להאיר עטים חתולים מאולפני Triple T

כותב על החתולים שאנחנו אוהבים

«בדיוק איך הספק של החתול שלך יסתיים בהתרסקות רכב?
סקירה: החתולים האבודים כמו גם מועדון לבבות בודדים »

8 הערות על עטים לחיבור חתולים רשמו את הצגתו או כיף יומן

Eirn Deptula אומר:

24 ביולי 2018 בשעה 7:50 בבוקר

Iam doodler מטורף כמו גם עטים הם החולשה שלי !! כמו גם עטים חתולים אלה הם מקסימים מאוד, כמו גם גורמים לי ללכת לחנות באינטרנט אידיאלי. עם זאת אידיאלי עכשיו אני מבולבל להשיג איזה מהם .. כולם נראים כל כך מקסימים שאני לא יכול פשוט לבחור אחד! עם זאת חכה !! האם כולם בדיוק אותם עטים של דיו צבע או דיו רב צבעוני? אהבתי מאוד את המצב של העיפרון הזה מאוד .. עם זאת הייתי רוצה להחזיק את הרעיון הרגיש הזה גם הוא .. עשה את דעתי להשיג את הרגישים עצמם .. אני רוצה לשרשר את הסט הבא שלי איתם עכשיו !!

תשובה

מרי אומרת:

31 במרץ, 2017 בשעה 12:26

עטים כמו גם חתולים = שניים מהדברים המועדפים עלי !!

תשובה

קרן גיטלמן אומרת:

23 במרץ, 2017 בשעה 17:32

כל כך חמוד!! אני רוצה שהיו להם טאביס!

תשובה

ג’נין אומרת:

23 במרץ, 2017 בשעה 9:45 בבוקר

אלה העטים הכי חמודים אי פעם. עכשיו אני פשוט דרישה לבחור איזה להזמין. או אולי כולם.

תשובה

אינגריד אומרת:

23 במרץ, 2017 בשעה 15:33

אני מצביע לכולם?

תשובה

ננסי ד ‘אומרת:

23 במרץ, 2017 בשעה 7:29 בבוקר

העטים האלה כל כך מקסימים הנכדתי שלי הייתה רוצה אותם ואצטרך להשיג סט בשבילי.

תשובה

דיאן סשפרס אומרת:

23 במרץ, 2017 בשעה 06:36

יש לי שני חתולים שחורים, שאלה איזו קבוצה אבחר?

תשובה

אמא אומרת:

23 במרץ, 2017 בשעה 04:16

העטים האלה הם כל כך, כך, חמודים במיוחד, אני כמעט לא יכול לסבול את זה. לשרדינגר יש נטייה ללעוס על צמרות העטים/עפרונות שאני מקבל שיש להם דברים של DeeLeibobie עליהם, אולם המחשבה על אחת הסטים כוללת מקרה, אני מקווה שאוכל להניא אותה מההרגל הזה. היא יכולה להיות עקשנית כשהיא רוצה משהו בכל זאת, כמו הקשיות שלי. היא מתייחסת אליהם כמו טרף אפילו שהולכת רחוק כל כך כדי לנער אותם די באכזריות, כמו גם לאחסן אותם ליד מנת האוכל שלה. היא אקדח … ודוגמא עיקרית לקליקו. כמו גם הערצתי אותה מדי יום מזה 14.67 שנים!

תשובה

השאיר תשובה לבטל תשובה
כתובת האימייל שלך לא תפורסם. שדות נחוצים מסומנים *
תגובה *
שם *

אימייל *

על ידי השארת תגובה, אתה מסכים עם איסוף הנתונים שלך באתר זה על פי שלנו
מדיניות פרטיות.
*

הודע לי על הערות מעקב באמצעות דואר אלקטרוני. אתה יכול גם להירשם מבלי להגיב.

Δ

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *