היתרונות של טיפוח כלב המחמד או החתול שלך

0 Comments

הוסף את שיתוף הכפתורים לשיתוף ל- FacebookFacebookfacebookshare ל- TwitterTwitterTwittershare ל- PinterestPinterestPinterestShare to moreaddthismore3

בעוד שטיפוח הכלבים והחתולים שלנו נחשב בדרך כלל כמינוי טרקלין קוסמטי לכלבים וחתולים ארוכים שיער, טיפוח רגיל אפילו של חיות מחמד משפחתיות מצופות קצרות יכול למעשה למלא תפקיד בבריאות רגשית ופיזית כאחד. אחת ההפרעות הנפוצות בהרבה שנראו בפרקטיקה הווטרינרית היומיומית היא חיות מחמד משפחתיות עם אלרגיות וגרד בעור שונות, אשר בדרך כלל משנית למגע אלרגנים כולל קרדית אבק, תבניות, אבקות, עשבים, עצים ונדרש.

באמצעות צחצוח וסירוק קבוע, במיוחד לאחר שנכנסו מבחוץ, ניתן להפחית את האלרגנים הללו, ובכך להפחית את התגובות האלרגיות בחיות מחמד רגישות. אמבטיות תקופתיות יכולות גם לעזור לקצץ באלרגנים לא רצויים אלה. סירוק רגיל עם מסרקי פשפשים יכול גם לעזור לגלות את היעילות או הצורך בתוכנית לבקרת פשפשים טובה יותר.

אם יתגלו עפר פרעושים או פרעושים חיים, אפוטרופוס של בעלי חיים יכול לבדוק עם הווטרינר שלהם, אשר מוצרי פרעוש עשויים להיות מצוינים, כולל אפשרויות כמו Frontline Plus או Advantage II. טיפוח רגיל הוא גם זמן יוצא דופן לקשירת קשר או קשר רגשי מוגבר לחיות החיות של האדם. בטבע, כלבים וחתולים מטפחים לעתים קרובות זה את זה והרבה חיות מחמד משפחתיות נהנות מלהיות מסרקות ומוברשות לעתים קרובות על ידי שומרי החיות שלהם בצורה דומה.

זמירה קבועה של ציפורני חיית המחמד שלך עלולה לקצץ בשריטות לא רצויות ואפילו העברת מחלות מחיות מחמד משפחתיות לאנשים, במיוחד שנראו עם הקצבים שלנו. שמירה על ציפורניים קצרות ובוטות, ובמיוחד התמונות הממוזערות הידועות בשם Dewclaws, בדרך כלל מפסיקות פציעות ופיצול ציפורניים מדממות, כולל ביקורי חדר מיון יקרים לאחר מכן.

עור ומעיל

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *