חוגגים חתולים “פחות מאומצים” השבוע

0 Comments

חתולים שחורים. FIV+ חתולים. חתולים בכירים. חתולים עם צרכים מיוחדים. אלה רק כמה מההיבטים שיכולים לגרום לחתול להיראות “פחות מאומץ.” כדי לקדם את החתולים המיוחדים האלה (וגם כלבים), פטפינדר מינה 17-23 בספטמבר כ”שבוע אימוץ-א-תומך-פט. ” אני ממש לא אוהב את המונח “פחות מאומץ” בכלל, וזו הסיבה שאני מציב אותו בציטוטים – אני אוהב להאמין לחתולים האלה כמיוחדים נוספים.

הסטטיסטיקה מפוכחת: לדברי Petfinder, החתולים “פחות ניתנים להחלפה” אלה עשויים להשקיע כמעט פי ארבע יותר מאשר חיית המחמד הטיפוסית הממתין על הבית. כפי שיודע כל אדם שאי פעם התמודד עם חתול צרכים מיוחדים, החתולים הנפלאים האלה הופכים כמה מהחברים הכי אוהבים כמו גם נהדרים. היום אני רוצה להכיר לך כמה מהם שמנסים למצוא את בתיהם הקבועים.

איך אתה יכול לסייע לחתולים האלה לגלות בית? אם אתה מנסה למצוא בן בית חתול, חשוב על פתיחת ליבך כמו גם את הבית לאחד החתולים המיוחדים הנוספים האלה. לא תצטער על זה. אם אינך מוכן לאמץ אידיאלי עכשיו, ישנן שיטות אחרות שתוכלו לעזור:

חנך אחרים על השמחות כמו גם היתרונות של אימוץ חתול ישן יותר, או חתול עם צרכים מיוחדים.

תרמו השבוע את מצב הפייסבוק שלכם לחתול “פחות מאומץ”. שתף מידע על חתולים עם צרכים מיוחדים שמנסים למצוא את בתיהם לצמיתות.

להתנדב במקלט האזורי שלך, כמו גם להבהיר לבלות זמן נוסף עם חתולים שנמצאים במקלט מזה זמן רב.

אני רוצה להכיר לך כמה חתולים שסתיו את הסיווג “פחות מאומץ” מסיבות שונות. כולם מנסים למצוא את ביתם הקבוע – אולי זה יכול להיות שלך?

קירסטן בת 8. היא בסך הכל כמו באג כמו גם אוהבת לשבת על הקפות. כל מי שיושב הוא משחק הוגן בספרה! למרות שהיא חושבת על בכירה, יש לה אנרגיה רבה שהיא אוהבת להשתמש בה על ידי משחק עם צעצועים, כדורים כמו גם על כל דבר אחר שאתה רוצה להתנדנד מולה. קירסטן הייתה עם שבעה בתי אומנה שונים בגלל אלרגיות ביתיות, חגים כמו גם סיבות אחרות שמעולם לא היו אשמתה, כמו שהיא באמת רוצה לגלות בית ארוך טווח. קירסטן מטפחת עם כלב חיות מחמד אבוד כמו גם קרן הצלה חתולית בצפון וירג’יניה.

מאזניים (מובנים גם בחיבה כמו לי), היא קיטי בכירה בתחזוקה נמוכה, שאינם תובעניים, שמנסה למצוא את הבית המפורסם. הוא נינוח מאוד כמו גם יש את הטמפרמנט העדין ביותר. הוא אוהב להיות מרותק, במיוחד על אוזניו, סנטר, כמו גם ילד האם הוא אוהב שפשוף ראש. הוא אוהב לשחק עם צעצועים על שרביט, כמו גם באמת רוצה לבלות איתך את זמן ההתרפקות שלו! הוא עושה את הקולנות המתוקות ביותר על האדמה כשאתה משפשף את גבו. מאזניים מוצעים לאימוץ באנקורג ‘, אלסקה דרך ASPCA של אלסקה.

מאפי כמו גם זיגי הן שתי בנות בוגרות טורטי. הם בני 10, קטנים, בריאים, כמו גם חתלתולי הברכיים המונחים היטב, הם מבהירים כמו גם הופכים את הביסקוויטים כמו משוגעים. מאפי הוא מעט פאף אבקה ומעניק עיסוי גב מעולה. זיגי רק חולם להיות נאהב. הם מטפחים עם צוות ההצלה של חתולים אלגנטיים בצפון וירג’יניה.

לטיפי יש שתי שביתות נגדה כשמדובר בבחירה: היא בכירה, כמו שהיא שחורה. האישה הנפלאה הזו מאמינה שהיא המלכה המוחלטת של הבית וגם לא רוצה שום סוג של נקבות אחרות בטירה שלה. היא תהיה הטובה ביותר כחתול היחיד. היא חיבה ביותר, כבן 8, כמו גם במצב בריאותי גדול במיוחד. בבית הקודם שלה היו ילדים שהיו קצת יותר ממה שטיפי העריכה. טיפי מוצע לאימוץ באמצעות H.O.P.E. Safehouse, Inc. ב- Racine, WI.

אינגריד קינג

אתה יכול להיות כמו:
לאמץ שבוע חיות מחמד “פחות מאומץ”

שני חתולים מיוחדים לאומץ

חוגגים חתולים ב- Meow Meetup Chicago

«החתול המודע מצטרף לנמר הזעיר ביותר למסיבת אמי שטיח אדום, כמו גם אתה מוזמן!
החתול שלי מהגיהינום עכשיו עונה 4 »

24 הערות לחגוג חתולים “פחות מאומצים” השבוע

פאם אומר:

19 בספטמבר 2012 בשעה 12:10

כשראיתי את המונח “פחות מאומץ” האמנתי שהוא ציין כי לחתולים האלה היו בעיות בריאותיות ובריאות חמורות. עם זאת לא, הם פשוט מבוגרים. זה הכל!

קשה לי לדמיין כל אדם שאינו רוצה בעלי חיים כל כך מקסימים ופשוטים. אני אוהב, אוהב, כמו בעלי החיים הגדולים שלי.

לפני כמה שנים הוספתי שני גורים למשק הבית שלי. אז יש לי את החתול שלי בן 13 יו, כלב יו 10.5 שלי, כמו גם שני כלבי 3.5 יו.

אני אוהב את כולם לעומק, עם זאת אני די בטוח שאתמקד בבעלי חיים מבוגרים כשאני מתחבק בעתיד. הם הכי טובים!

תשובה

צ’רלס הוס אומר:

19 בספטמבר 2012 בשעה 18:20

אני מאמין שבדקתי בספר “Oddesy’s Oddesy של הומר” מאת גוון קופר, שהיא חיבקה חיית מחמד ישנה יותר מכיוון שהיא רצתה לספק לו מיקום בו הוא עשוי להיות מרוצהnullnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *