עזור להקל על הכאב המשותף של חיית המחמד שלך עם מיטת חיות מחמד אורטופדית

0 Comments

הוסף את השיתוף של כפתורי כפתורים ל- Facebookfacebookfacebookshare ל- Twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore38

כשם שבני האדם מתבגרים ומתחילים לחוות כאב במפרקים שלהם, כלבים וגם חתולים יכולים לחוות אותו דבר. יתכן שתבחין כבן משפחתך הפרוותי האהוב מתבגר, הם לא משחקים כמו פעם או קופצים יותר כמו גבוהים. לרוע המזל, זה יכול להיות תוצאה של מפרקים חלשים יותר בגופם. לא כל החתולים והכלבים נוטים לבעיות בריאותיות במפרקים; עם זאת, לא יוצא דופן שזה יקרה לבעלי חיים מזדקנים באופן כללי בגלל התנוונות של הסחוס בין העצמות. זה נפוץ גם בחיות מחמד עם עודף משקל, כלבי גזע גדולים וכמה גזעי חתולים, כולל ההימלאיה, הפרסית והסיאמית. הבחנה בחיית המחמד שלך סובלת מכאבים אינה תמיד קלה, וזה יכול להיות מאתגר לפענח מה המשמעות של התנהגויות שונות.

כיצד אוכל לדעת אם לחיית המחמד שלי יש בעיות בריאות משותפות?

צולע- אתה עשוי להבחין בחיית המחמד שלך בעד אחת מרגליו או שלה כשהם קמים לראשונה.

קושי לזוז- יתכן שהחתול שלך לא יקפוץ לראש עץ החתול או שהכלב שלך מנסה בהדרגה להימנע מקפיצה לרכב.

מנומנם- נע בסביבה יכול לקחת הרבה אנרגיה בגלל הכאב והחיית המחמד שלך עשויה לנוח יותר.

עצבנות/תוקפנות- גם אם חיית המחמד שלך אינה ביטר, התמודדות עם או ליטוף אותם במקום שגורם להם כאב עלולה לגרום להם להתעסק.

ללקק, לעיסה, לנשוך את העצמי במקרים מסוימים בעלי חיים ילקקו, נושכים או לועסים את האזורים הכואבים כדי להציע הקלה מסוימת.

מה אני יכול לעשות כדי לעזור?

יש כמה דברים הרבה יותר מאתגרים מאשר לראות את חיית המחמד שלך בכאב. למרבה המזל, יש הרבה שאנחנו יכולים לעשות כדי להקל על זה או לשפר ולשמור על בריאותם המשותפת. הציעו מיטות חיות מחמד נוחות, כמו ישן זיכרון הקטיפה, כדי שחיית המחמד שלכם תנוח עליה במקום הקרקע הקשה. המיטות האורתופדיות יכולות לעזור להקל על המתח המונח על מפרקי חיית המחמד שלך. השתמש ברמפות חיות מחמד ובצעדים כדי לעזור לך להיכנס למקום המועדף עליהם על הספה או כדי לעזור להם להיכנס לרכב. תוספי משותף עם גלוקוזאמין וכונדרויטין יכולים לעודד צמיחה ולעזור לשמור על סחוס המשותף של חיית המחמד שלך. במידת הצורך, שוחח עם הווטרינר שלך על תרופות שיכולות לעזור להציע הקלה מכאבי מפרקים ודלקת.

ספק את נוחות חיית המחמד שלך עם ישן זיכרון קטיפה

ישן זיכרון הקטיפה הוא מיטת חיות מחמד אורתופדית אידיאלית לכל חיות המחמד, במיוחד לבעלי חיים מבוגרים עם בעיות בריאות מפרקים. המיטה המפוארת הזו מספקת תמיכה בגוף מלא עם שני סנטימטרים של קצף זיכרון, מעניקה לחיית המחמד שלך מקום מנוחה המסייע בהפחתת כל זן המונח על מפרקי הלחץ של חיית המחמד שלך.

בנוסף לקווי המתאר של קצף הזיכרון לצורת גופם של חיית המחמד שלך, Sleeper Memory Sleeper כולל טכנולוגיית מבד Outlast Outlast, שמונעת את חיית המחמד שלך להתחמם או קר מדי ויכולה גם לעזור להפחית את ריח חיות המחמד.

ניתן למצוא ב -5 גדלים שונים ו -3 צבעים שונים, תוכלו למצוא את המזרן האידיאלי לחיית המחמד שלכם ולבית שלכם!

זכה בשינה של זיכרון קטיפה בחינם לחלוטין לחתול או לכלב שלך!

חברך הפרוותי ראוי למקום מנוחה נוח לזמן CATNAP או אחרי מפגש בפארק הכלבים. פשוט השאירו תגובה למטה ותוכלו לזכות בשינה של זיכרון קטיפה בחינם מ- 1800petmed!
מנצח חתול אחד וזוכה כלבים אחד ייבחר באקראי ביום שלישי, 10 באפריל 2018, כך שלכל מי שמשתתף יש סיכוי לנצח! (מוגבל לתושבי ארה”ב) בהצלחה!

מזל טוב לזוכים בציור: ברידג’ט ל (חתול) ודיאן פ ‘(כלב). חפש מאיתנו דוא”ל כיצד לתבוע את הפרס שלך!

Cat HealthDogsGiveAwaysHealth יתרונות של PetsJoint Healthpet Carepet Health

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *