ינואר הוא הרכבת הלאומית של ה- APDT את חודש הכלבים שלך

0 Comments

מתחיל 2017 על הכפה הטובה ביותר עם הרכבת הלאומית של ה- APDT את חודש הכלבים שלך, שחוגג כלבים כמו גם מדגיש את המשמעות של אימוני כלבים בקרב מומחי חיות מחמד בנוסף למשקי בית עכשוויים עם חברים ארבע רגליים.

חינוך הוא משימת הליבה של ה- APDT. הרכבת הלאומית שלך חודש הכלבים שלך היא הגרסה שלנו להצהרת שירות ציבורי כמו גם מאפשרת הרבה יותר אנשי מקצוע של כלבים, בין אם הם חברי APDT ובין אם לא, לשירות טוב בהרבה קהל הלקוחות שלהם, כמו גם לסייע להרבה יותר בעלי חיים כמו גם לאנשים ברשת טוב יותר , שמח יותר חי יחד.

ה- APDT שמח להציע מספר משאבים בחינם לחלוטין לאוהבי חיות מחמד, כמו הצעות על צעירים כמו גם בעלי חיים המתקשרים; שיקולים לבתים מרובי-פט; הבנת טכניקות אימונים כמו גם מיתוסים של דומיננטיות; בנוסף בדיוק כיצד לגלות את מדריך הכושר הטוב ביותר עבורך כמו גם את צרכי חיית המחמד שלך.

אזכורים תובנים אלה כמו גם אחרים הופקו עם סיוע של מספר אימונים פופולריים לחיות מחמד כמו גם מומחי הרגלים. מדריכי כושר מומחים כמו גם הורים לחיות מחמד כאחד מונעים להוריד משאבים אלה כמו גם לשתף אותם. ראה APDT.com/PETOWNERS כדי לקבל גישה אליהם כמו גם לגלות יותר.

ה- APDT מעודד את שוק חיות המחמד לחלוק את העמידה בקשרים עם כל מי שחושב לגלות הרבה יותר על כלבים: APDT.com כמו גם www.trainyourdogmonth.com.

האיגוד של מאמני כלבים מומחים, שבסיסה בלקסינגטון, קיו, הוקם בשנת 1993 כפורום כולל של מדריכי כושר לרשת זה עם זה, להציע הזדמנויות אקדמיות, כמו גם לגדל את המקצוע. נכון לעכשיו, ה- APDT מגיע להרבה יותר מ -5,200 חברים ברחבי העולם, כמו גם נכלל באופן פעיל בסוגיות עקרונות, ניהול חברות, מחקר, כמו גם לימודי המשך בעיסוק ההכשרה של כלבים המומחים כמו גם בתעשיית חיות המחמד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *