[מוצר חדש] האף הכלבי שלי IT Sun Security לכלבים

0 Comments

הוסף את השיתוף של כפתורי כפתורים ל- FacebookFacebookfacebookshare ל- Twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore5

כלבים אוהבים לטשטש בחום השמש. בין אם זה הליכה נינוחה, משחק תזזיתי של אחזור, או סתם נודניק אחר צהריים ארוך, האפשרויות הן הכלב שלך מבלה שעות מתחת לקרני השמש בכל שבוע. כולנו רוצים שהכלבים שלנו ייהנו מהחוץ הפנטסטי ככל האפשר עם האיום ההולך וגובר של סרטן העור בגלל חשיפה לשמש, האם עלינו לדאוג לחיות המחמד שלנו? סרטן עור הכלבים נמצא במגמת עלייה. הגנה על חיית המחמד שלך חשובה מתמיד, אולם מה שעובד עבורנו עשוי להיות קטלני עבורם.

האם כלבים יכולים להשיג סרטן עור?

כלבים מכל הגזעים יכולים גם להשיג סרטן עור. גזעים מסוימים מועדים יותר לסוגים ספציפיים של סרטן עור, אולם אף כלב אינו חסין. בעוד שמאמינים כי סוגים של סרטן עור מושפעים גנטית (כמו מלנומה), קרצינומה של תאים קשקשיים מופעלת לעתים קרובות על ידי חשיפה לקרני UV מהשמש. רובנו מניחים כי הכלבים שלנו מאובטחים באופן טבעי כנגד נזקי השמש על ידי המעילים העבים שלהם, אולם אזורים עדינים כמו האף כמו גם האוזניים חשופים לפגעי האור האולטרה סגול. קרצינומות של תאים קשקשיים מופיעים לעתים קרובות כגידולים מוגדלים ויציבים שעלולים לטעות ביבלות. גידולים אלה מוסרים לרוב בניתוח, דבר שיכול להיות יקר עבורך כמו גם לא נעים עבור חיית המחמד שלך.

הגנה על חיית המחמד שלך מפני חשיפה ל- UV הגורמת לסרטן יכולה לסייע במניעת הטראומה כמו גם עלות הטיפול בסרטן. אל תושיט יד רק למסנן הגנה SPF 45 בתיק החוף שלך. הכימיקלים בקרם הגנה שנוסח לבני אדם יכולים להיות קטלניים עבור הכלב שלך! רכיבים כמו תחמוצת אבץ כמו גם תחמוצת טיטניום רעילים לבעלי חיים כמו גם עשויים להיות קטלניים אם נבלעים. למרבה המזל, ישנה חסימת שמש חדשה וטבעית שנוסחה במיוחד עבור כלבים, כך שתוכלו להגן על חיית המחמד האוהבת בשמש בבטחה.

אף הכלב שלי הוא מסייע למנוע סרטן עור כלבים

האף הכלבי שלי זה ביטחון שמש לכלבים מגן בבטחה את אפו, אוזניו, כמו גם על בטן מפני קרני UV מזיקות שעלולות לגרום לנזק לשמש או אפילו לסרטן העור.

הנוסחה הטבעית הייתה מיוצרת במיוחד עבור כלבים המשתמשים ברכיבים שלוקחים קרני UV תוך סיוע לאטום רטיבות וכן למנוע את דהיית צבע האף. BAL של ייבוש מהיר ונטול פרבן מרגיעים כמו גם מרפא עור יבש וסדוק תוך ייצור מחסום מגן מפני אור שמש קשה.

אף הכלב שלי ניתן להשתמש בו בכל סוג של אזור בעור הכלב שלך שאינו מכוסה לחלוטין בפרווה, ולכן חשוב במיוחד לכלבים עם שיער קצר או מעילים דקים.

אפילו כלבים שאוהבים לשחות או לשחק במים יכולים להשתמש באף הכלב שלי! זה עמיד במים להמשיך לעבוד גם כאשר הכלב שלך נרטב כמו שאינו דרישה להיות מיושם מחדש עד שעתיים.

החוצה כמו גם ללא קרם הגנה משלך? אף הכלב שלי הוא גם נטול סיכון כמו גם יעיל לאנשים, כך שתוכלו להגן על עצמכם כמו גם על חבר הכלבים שלכם מאותה צנצנת בדיוק. קצת אף הכלב שלי זה עובר דרך ארוכה, שכן צנצנת 0.5 גרם יכולה להימשך עד 4 חודשים לכלב אחד, אפילו כאשר משתמשים בהם מדי יום. protect that bit wet nose from the searing sun with My dog Nose It sun security for Dogs.

זכה בחופשי כלב שלי.

האם דרישת הכלבים החיצונית שלך להיות מאובטחת מקרני השמש המזיקות? ספר לנו מדוע גם אתה עשוי לזכות בצנצנת חינם של האף של הכלב שלי זה מ- 1800petmeds!

Just leave a comment below telling us what your dog likes to perform in the sun as well as you might win a free jar of My dog Nose It sun security for Dogs.

אלוף אחד ייבחר באקראי ביום רביעי, 24 באוגוסט 2016, כך שלכל מי שמשתתף יש אפשרות לנצח! בר מזל טוב!

Congratulations to the champion of our drawing, Lisa Patrick!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *