סקירת קערת אוכל מהירה של כלב מתכת

0 Comments

פוסט זה עשוי לכלול קישורי שותפים. אנו עשויים להרוויח כסף או מוצרים מהחברות שנדונו בפוסט זה.
זה שוב יום שלישי והזמן לסקור קערת כלבים נוספת כדי להאט את אוכלי המהירות שלנו. היום אנו מכסים את קערת המזון המהירה של כלב בלם. אם אתה עוקב אחרינו זמן מה, היית רואה את הסקירה של קערת האוכל הרגילה המהירה של כלבים בבלם לפני למעלה משנה. מאוד אהבנו את הקערה הזו למעט בעיה אחת: זמן קצר לאחר השימוש בקערה סטטסון פיתח אקנה כלבים על סנטרו. הווטרינר שלנו הודיע ​​לנו ששימוש בקערות מזון כלבים מפלסטיק גרם לרוב למחלה זו. המשכנו להשתמש בקערת הכלבים המהירה בבלם ועשינו כמיטב יכולתנו כדי לשמור על ניקיון מחיידקים אולם לאחר מקרה שני של אקנה כלבים, נטשנו את הקערה המהירה הבלם המקורית.
עם זאת, הכל לא אבד … נתקלנו בקערה המהירה של הבלם המתכת וחשבנו שהתפילות שלנו נענו. למרבה הצער היו לנו כמה בעיות גם בקערה הזו. בדוק את סקירת קערת כלבים שלנו:
סקירת קערת אוכל מהירה של כלב מתכת
כיום אנו בוחנים את קערת המזון המהירה של כלב בלם מתכת. להלן המפרט בקערה:

מוצר: מחיר מחיר של קערת קערה מהירה של מתכת בלם: 36.00 $ תכונות מוצר:
הקערה הבינונית מציעה לגדלים רבים של כלבים מבייגל ועד ברנזה הר כלב. זה מתאים לכלבים מעל 30 פאונד עד 120 פאונד, עם לוע צר. מחזיק 5 כוסות אוכל.
מידות בתוך – 7 ″ x 2 1/4 ″
משקל = 2 פאונד
מחליק בכוונה על הרצפה כדי להאט עוד יותר את אכילת הכלב
עמיד ומדיח כלים בטוח אלומיניום יצוק

תיאור המוצר: חדש! קערת אלומיניום אלומיניום לא מקל! העיצוב של Brake-Fast® Canine Food Bowl מונע את כלבך לברוח את האוכל שלהם. החסימות הקלות גורמות לכלבים להאט לאכול. הקערה הבינונית מציעה לגדלים רבים של כלבים מבייגל ועד ברנזה הר כלב. זה מתאים לכלבים מעל 30 פאונד עד 120 פאונד, עם לוע צר. מחזיק 5 כוסות אוכל.

גור בסקירת מוצרי אימונים
סקירת וידאו של מוצר

סטטסון ואני בחרנו להכניס את קערת המזון המהירה של כלב בלם מתכת למבחן. האם המכשולים מעצבי העמוד אכן מאטים כלב אכילה מהיר כמו סטטסון? בדוק את הסרטון:

מה חשבתם גברים? הוספתי הפעם קצת קול על אודיו במקום פשוט לדבוק במוזיקה וטקסט על המסך. למרבה הצער לא יכולתי להשיג שעון עצירה על המסך. אני אראה אם ​​אוכל לעשות זאת בסקירת הווידיאו הבאה שלנו.
המחשבות שלי על קערת האוכל המהירה של כלב בלם מתכת
אני מקווה שצפית בסרטון, אבל למקרה שלא עשית 38 שניות עד שסטטסון תסיים לאכול 1 1/2 כוסות אוכל מתוך קערת הנירוסטה הרגילה שלו. לקח דקה ו -3 שניות עד שסטטסון כדי לסיים לאכול 1 1/2 כוסות מזון מתוך קערת האוכל המהירה של כלב מתכת. לקח יותר 25 שניות לסיים את האכילה ומסיבה זו אנו יכולים לומר בהצלחה את הקערה המהירה של הבלם עשתה את העבודה והאטה את האכילה של סטטסון. זה הבדל משמעותי ואני מאמין שזו תהיה קערת אוכל אידיאלית לכלבים לאכול מהיר אם …
הנושא היחיד שהיה לי עם הקערה הזו הוא שסטטסון הוא אוכל כל כך אלים שהוא מגרד את צידי שיניו עם הקערה. תהיתי מאיפה מגיעים הסימנים האפורים על כלבים שלו וגם הבחנתי שבב קטן באחד הכלבים שלו. דאגתי למסקנה שעמודי המתכת פוגעים בשיניו של סטטסון. מסיבה זו נאלצתי להפסיק להשתמש בקערת המזון המהירה של כלב בלם מתכת בדאגה שזה הולך לגרום לנזק קבוע של TOS Stetson.

עם זאת, אם הכלב שלך אינו אוכל אלים, זו עשויה להיות הקערה האידיאלית להאטת אכילתו. למרבה הצער סטטסון ואני נצטרך להמשיך בחיפוש אחר קערת האוכל האידיאלית לכלבים.
להלן היתרונות והחסרונות שמצאנו עם הקערה הזו:
יתרונות:
קערת אחריות כבדה – הדבר שוקל 2 קילו והוא מאוד סולידי. זה הרגיש כמו חתיכת גרניט בקופסה כשהגיע לצעד הדלת שלנו.
בנוי היטב ומעוצב
זה עשה את העבודה והאט את אכילתו של סטטסון ב 25 שניות. זה מעל 65 אחוזים מאטים.

חסרונות:
כפי שנדון קודם לכן אנו מאמינים כי עמודי המתכת פגעו בשיניו של סטטסון.
קערת הזזה מחויבת לפגוע בעץ ואולי אבן, אריחים וכל רצפות עדינות.

בסך הכל אהבנו מאוד את קערת האוכל של כלבים וממליצים עליה בחום מלבד שני חסרונות שדיברנו עליהם לעיל. אם אתה מעוניין לרכוש את קערת המזון הכלבת הזו, היא מגיעה בכמה גדלים שונים, בדוק: קערת אוכל מהירה של כלב מתכת. כמו כן, אם לכלב שלך אין בעיות עם PLAnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *