סוציאליזציה של גור גולדן רטריבר

0 Comments

פרסום זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנו עשויים להרוויח כסף או מוצרים מהעסק המוזכר בפוסט זה.
אנו עושים הרבה עם גורי כלבי המדריך שלנו באימונים כולל עבודה על נימוסי בית גדולים כמו גם על סוציאליזציה של גורים. הסרטון של ימינו הוא מצגת מצוינת על כך גם בחברת הגור שלך עם חיות מחמד אחרות בביתך, במצב זה חתול, בנוסף לעבוד על חונך הגור שלך נימוסי הבית הגדולים.
בעבר נהנינו להציג תמונות כמו גם קליפים של גורים לעומת חתולים, Feline vs Dog, כמו גם גורים נגד קיטי, עם זאת עבר זמן מאז שפיסת התקשורת המצחיקה או המשעשעת האחרונה שלנו … עד היום. כן, זה נכון היום ביקשנו להכניס קצת שמחה לחייכם עם סרטון יוטיוב מצוין שמרחף באינטרנט כמעט חמש שנים כמו גם מעל לאחד עשרה מיליון צפיות! רוב הסיכויים שאתה עצמך כבר ראית את זה, עם זאת אני בטוח שתיהנה לראות את זה שוב.
גורי גולדן רטריבר לעומת חתול
בדוק את אחד עשר גורי הזהב של גולדן רטריבר החוקרים את החתול הבית.

אני אוהב בדיוק איך הגורים מסתובבים כאשר החתולים החתולים. כמו כן, עוד רגע מקסים הוא הרגע המקסים הוא כאשר הקטע הזהוב מתרחק מהחתול שעולה על אחיו שוכב על הרצפה … חמוד מדי!
סוציאליזציה של גור
יש שיעור להתגלות מהסרטון המקסים הזה. אחד הדברים שאנחנו תמיד מנסים לעשות עם גורי הכלבים המדריכים שלנו באימונים הוא אינטראקציה חברתית אותם עם בעלי חיים שונים, כמו גם חיה חשובה ביותר שהגורים שלנו תמיד צריכים להשתמש בהם הם חתולים. האם אתה יכול לדמיין אם הרגע שמאומן לחלוטין, כלב מדריך עבודה, ראה חתול שהיה לו הדחף לרדוף אחריו? זה הרגלים לא מקובלים עבור כלב מדריך (וסביר להניח שגם לרוב כלבי חיות המחמד).

למרבה הצער, אין לנו שום סוג של חתולים שיסייעו להכשיר את גורי הכלבים המדריכים שלנו באימונים. עם זאת, להורים שלי יש חתול צויני במיוחד המושלם לעבודה עם הכלבים שלנו. אנו דואגים שהגורים שלנו באימונים רואים את הוריי חתולים כמו גם עובדים על סוציאליזציה כמו גם על הרגלים מקובלים סביב בעלי חיים אחרים. החתול בסרטון יהיה מועמד מושלם לעבודה עם סוציאליזציה של גורי כלבים מדריכים.
סוציאליזציה היא אחד החלקים החשובים ביותר באימוני הגורים לא רק להנחות גורי כלבים, אולם עבור כלבי חיות מחמד שגרתיים וגם גורים. וודא שיש לך תוכנית סוציאליזציה של גורים במקום לפני שאתה מתלהב מהגור הבא שלך.
מה אתה עושה כדי לעבוד על חברתי הגור או הכלב שלך? אנו רוצים לשמוע את המחשבות שלך כמו גם שיטות סוציאליזציה של גורים שאתה משתמש בה בעת אימון הגור שלך.

הבחירות המובילות עבור הגורים שלנו
צעצוע הגורים הטוב ביותר שאנחנו אוהבים: צעצוע גורים של Camperoos עם פעימות לב כמו גם חבילות חמות – מושלם לגורים חדשים. מסייע לפשטות לחץ וחרדה בביתם החדש.
הכי טוב ללעוס כלבים שאנחנו אוהבים: עצמות ולעיסה מקלות בריון – כל הגורים שלנו אוהבים לנשוך, לנדנד, כמו גם ללעוס. אנו אוהבים להשתמש במקלות בריון כדי לסייע בהפחתת ההתנהגויות הלא רצויות הללו.
פינוקי הכלבים הטובים ביותר שאנו אוהבים: רכבת כלבים מטורפת-פינוקים-אנו משתמשים בהם כפינוקים בעלי הערך הגבוה שלנו עבור גורי הכלבים המדריכים שלנו.
אוכל כלבים טרי הטוב ביותר שאנחנו אוהבים: כלב החקלאי – כמה חודשים אחורה התחלנו להאכיל אוכל כלבים טרי של רייבן כמו שהיא אוהבת אותו! קבל 50% הנחה על ההזמנה הראשונה שלך של כלב החקלאי.

בדוק יותר את המועדפים שלנו ברשימת הבדיקה החדשה שלנו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *