הנחיות דוברמן + לייזר מזכירה לי עינויים אחים מבוגרים

0 Comments

פוסט זה עשוי להיות מורכב מקישורי סניפים. אנו עשויים להרוויח כסף או מוצרים מהחברות שציינו בפוסט זה.
גלשתי אמש בפייסבוק ונתקלתי בסרטון הקטן והנהל הזה של פינצ’ר של דוברמן, מצביע לייזר, ואני לא בטוח, אבל אני הולך לומר את אחיו הצעיר של מישהו. כפי שציינתי בכותרת הסרטון הקטן הזה מזכיר לי אותי, את אחי הגדול ואת העינויים שהוא העביר אותי כשהיינו ילדים.
למרבה הצער, הייתה לי בעיה שהורדת את האנימציה, אבל פשוט לחץ על קישור זה: הנחיות דוברמן ולייזר או לחץ על תמונת הסטילס למטה:
דוברמן פינצ’ר לעומת מצביע הלייזר

אהבת את הסרטון הזה? אני מרגיש רע שהילד בועט לאחור על הספה. אני גם מרגיש רע כלפי הדוברמן עם אוזניו הקצוץ בניתוח. בכל אופן, אני מקווה שתענו מהסרטון הקטן הזה
ראית סרטוני כלב מחמד מצחיקים? אם תשלח לנו את הקישור ואולי נוסיף אותו לאתר הגור באימונים.

הבחירות המובילות עבור הגורים שלנו
צעצוע הגורים הטוב ביותר שאנחנו אוהבים: צעצוע גורים של Camperoos עם פעימות לב וחום – הכי טוב לגורים חדשים. עוזר להקל על חרדה בביתם החדש.
כלב כלב לחיות מחמד ללעוס שאנחנו אוהבים: עצמות ולעיסה מקלות בריון – כל הגורים שלנו אוהבים לנשוך, לנגוס וללעוס. אנו אוהבים להשתמש במקלות בריונות כדי לעזור להסיט את ההתנהגויות הלא רצויות הללו.
פינוקי כלבי חיות מחמד הטובים ביותר שאנו אוהבים: רכבת כלבים מטורפת-חיות מחמד-פינוקים-אנו משתמשים באלה כפינוקים בעלי הערך הגבוה שלנו עבור גורי כלבי חיות המחמד שלנו.
אוכל כלבי חיות מחמד הטרי ביותר שאנחנו אוהבים: כלב המחמד של החקלאי – לפני כמה חודשים התחלנו להאכיל אוכל כלבי חיות מחמד טרייה והיא אוהבת את זה! קבל 50% הנחה על הקנייה הראשונה שלך מכלב החקלאי.

בדוק הרבה יותר מהמועדפים שלנו ברשימת הבדיקה החדשה שלנו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *