אפריל הוא חודש המודעות הלאומי של עזרה ראשונה לחיות מחמד

0 Comments

הוסף את שיתוף הכפתורים לשיתוף ל- FacebookFacebookfacebookshare ל- Twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore3

כל חיית מחמד יכולה להיות פציעה או תאונה בלתי צפויה. מכיוון שיכול להיות קשה יותר לחשוב בבירור במצב חירום, חשוב להיות מוכנים ולדעת מה לעשות במקרה של פציעה או תאונה. קח זמן להתכונן ושקול את הצעדים הבאים:

פרטי קשר לחירום: קבעו את מספר הווטרינר שלך במקום קל למצוא. מכיוון שחירום יכול להתרחש בכל שעה ביום או בלילה, עליכם גם לקבל את מספר הטלפון והמיקום של הווטרינר החירום הקרוב ביותר. במקרה שאתה חושד שחיית המחמד שלך נטלה משהו רעיל, אתה יכול להגיע לקו העזרה של רעל המחמד זמין סביב השעון בטלפון 1-800-213-6680.

ערכת עזרה ראשונה: קנו או הרכיבו ערכת עזרה ראשונה לחיית המחמד שלכם. Michael Dym, VMD, ממליץ על ערכת עזרה ראשונה בסיסית כוללת את הפריטים הבאים:

לפציעות, חומר תחבושת כולל רפידות גזה, תחבושות אס, קלטת סנטימטר אחת, כותנה ומשחה עזרה ראשונה כמו Neosporin

מי חמצן ו/או IPECAC כדי לגרום להקאות במקרה של בליעה מקרית של רעלן או רעל. טבליות פחם ואלם חלקלק יכולות להרגיע את דרכי העיכול. (אל תגרום להקאות מבלי להתייעץ עם בקרת וטרינר או רעל; במקרים מסוימים הקאות עלולות לגרום נזק רב יותר לחיית המחמד שלך.)

בנדריל דרך הפה לשימוש במקרה של תגובות אלרגיות.

לשימוש בכלבים בלבד, אספירין חוצץ הוא אנטי דלקתי ומפחית כאבים וחום.

למדו עזרה ראשונה בסיסית: שמור על מדריך בסיסי בסיסי עזרה ראשונה במיוחד עבור חיות מחמד יחד עם ערכת העזרה הראשונה שלך. הירשם לקורס החייאה לחיות מחמד או עזרה ראשונה באזור שלך.

הוכיח את ביתך לחיות מחמד: כפי שנאמר, גרם של מניעה טוב יותר מאשר קילו תרופה. למד אילו פריטי בית רעילים לחיות מחמד ומניחים אותם מחוץ להישג ידם של חיות מחמד סקרנות. רעלים נפוצים בבית כוללים רעלים מכרסמים, פתרונות ניקוי, צמחי בית מסוימים, אנטי-הקפאה ושוקולד. אם חיית המחמד שלך אוהבת ללעוס, וודא כי מיתרי חשמל מכוסים או מוצבים בבטחה מהישג ידם של חיית המחמד שלך.

הידיעה שאתה מוכן יכולה לעזור לך להישאר רגועה אם חיית המחמד שלך עומדת בפני מצב חירום. הפעולה המהירה והרגועה שלך עשויה לעזור להציל את חיי חיית המחמד שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *