[מוצר חדש] CateGo לחתולים

0 Comments

הוסף את השיתוף של כפתורי כפתורים ל- facebookfacebookfacebookshare ל- twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore8

פרעושים כמו גם קרציות יכולים לגלות את החתול שלך בכל סוג של זמן של השנה, אולם העונה העליונה עבור רבים מאמריקה היא מיולי עם אוקטובר. אפילו חתולים ביתיים נמצאים בסיכון, מכיוון שהאימות הקטנות הללו מובאות במהירות לביתכם על נעליים, בגדים או מוצרים שמובאים מבחוץ. כאשר בביתך, התפשטות עלולה להתפרץ במהירות. CateGo לחתולים הוא אקטואלי מהיר, יעיל, הנלחם בפרעושים, כמו גם התפשטות סימון על ידי הריגת כל שלבי החיים. החדשות הטובות ביותר הן שהן חסכוניות כמו גם מוצעות ללא מרשם רופא!

פרעושים על חתולים: תסמינים לחפש

מציאת פרעושים כמו גם קרציות על החתול שלך עשויה להיות הרבה יותר מאתגרת מאשר לגלות אותם על כלבים. פרווה חתולית בדרך כלל צפופה בהרבה כמו גם מטושטשת במרקם, מה שהופך אותה לפשוטה יותר למזיקים הקטנים האלה להתחבר וגם להסתיר. כמו כן, מכיוון שחתולים רבים בחדר עצמי באופן קבוע, זה פשוט להחמיץ את האינדיקציות לבעיית פרעושים או קרציות. אם אתה מבחין שהחתול שלך מגרד או לועס יתר על המידה באזורים ספציפיים כמו הקיבה, המפשעה או בסיס הזנב, הפרעושים או הקרציות עשוי להיות הגורם. כמה אינדיקציות אחרות כמו גם תסמינים של סוגיית פרעושים או סימון כוללים:

איבוד שיער

נקודות חמות

רועד ראש

לעיסת כפות

אזורים שחורים או אדומים זעירים על העור (עפר פרעושים, ביצים, עקיצות)

סכנות של שימוש במניעת פרעושים וקרציות שגויות בחתול שלך

בבחירת פרעוש כמו גם טיפול בקרציות או מניעה, חשוב שתשתמש רק בחתולים המיוצרים. חלק מהורים לחיות מחמד עשו את הטעות בהנחה שהם יכולים להשתמש במניעת פשפשים לכלבים במינונים קטנים יותר על החתולים שלהם. זה יכול לגרום להרעלה, שעלולה להיות קטלנית. תרופות מסוימות ללא סיכון עבור כלבים רעילות לחתולים, אפילו במינונים קטנים.

למעשה, מספר מותגים של פרעושים כלבים כמו גם מניעת קרציות מציינים בכיוונים שעליכם להרחיק חתולים מכלבים אשר טופלו לאחרונה לאחרונה בפרק זמן מסוים. אין להתעלם מהוראות אלה, שכן חתולים בדרך כלל מלקקים, חתן כמו גם מעצבים חיות מחמד אחרות.

תסמינים של פרעושים כמו גם הרעלת תרופות לקרציות בחתולים כוללים ריר, טלטול/רעידות, התקפים, קשיי הקאות, שלשול ו/או נשימה.

CateGo לחתולים מסתיים בעיות פרעושים וקרציות

הגן על החתול או החתלתול שלך מפני פרעושים כמו גם על קרציות (כמו גם על המחלה שהם נושאים) עם CateGo לחתולים, טיפול פשפשים ללא מרשם, ללא מרשם, שהוא גם נטול סיכון וגם סביר.

פרעוש אקטואלי קל לשימוש זה כמו גם מניעת קרציות מנוסח במיוחד עבור חתולים כמו גם חתלתולים במשקל של 1.5 קילוגרמים כמו גם מעל גיל 8 שבועות. זה משיג יעילות של 97% בהריגת פרעושים למבוגרים תוך 3 שעות בלבד מהיישום, והרג את כל הפרעושים, ביצי הפרעושים וכן זחלי פרעושים תוך 6 שעות מיום היישום.

קייטגו הורג גם את כל שלבי החיים של קרציות כלבים חומות, קרציות כלבים אמריקאיות, קרציות כוכבים בודדים, כמו גם קרציות צבי במגע. זה, בתורו, מסייע להגן על החתול שלך מפני מחלות הנישאות בקרציות כמו מחלת ליים, ציטוקסונוזיס, המוברטונלוזיס, ארליצ’וזה, בייבסיוזיס, כמו גם אנפלסמוזה.

כיתרון נוסף, CateGo לחתולים הורג לועס כינים על חתולים כמו גם גורים. לעיסת כינים על חתולים עלולה לגרום לתסמינים דומים כמו פרעושים, אולם זה לא פשוט לראות. לפיכך, CateGO מספקת שכבה נוספת של ביטחון כי טיפולי פרעושים אחרים של חתולים אחרים אינם עושים זאת.

CateGo לחתולים כולל שילוב רב עוצמה של Dinotefuran, Fipronil, כמו גם Pyriproxyfen במוליך קל לשימוש. פשוט החל על העור בבסיס האחורי של ראש החתול (או של החתלתול) בהתאם לכיוונים הסגורים. בקשה אחת מגנה על חיית המחמד שלך לחודש שלם. CateGO מוצעת בחבילה של 3 עבור הגנה של 3 חודשים מלאה, או 6 חבילות למשך 6 חודשי הגנה. אין צורך במרשם רופא לרכישת CateGo לחתולים, כך שתוכלו להתחיל מייד.

זכה לגמרי ב- CateGo בחינם לחתולים!

האם דרישת החתול שלך קייטגו לחתולים? פשוט השאירו תגובה למטה לאפשרות לזכות באספקת CateGO של 3 חודשים בחינם לחלוטין לחתולים מ- 1800petmeds!

אלוף אחד ייבחר באקראי, כך שלכל מי שמשתתף יש אפשרות לנצח! (מוגבל לתושבי ארה”ב) האלוף ייחשף ביום רביעי, 12 ביולי 2017! בר מזל טוב!

מזל טוב למנצח הציור, שרי K! אנו נשלח לך דוא”ל עם פרטים על הכרזת הפרס שלך.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *