הצגת כלב או חתול חדש של חיות מחמד לחיות המחמד המשפחתיות האחרות שלך

0 Comments

הוסף את שיתוף הכפתורים לשיתוף ל- Facebookfacebookfacebookshare ל- Twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore

הכנסת חיית מחמד חדשה לביתך מעניינת, אולם גם יכולה להיות מלחיצה במקצת אם כבר יש חיות מחמד משפחתיות בבית. זה יכול לקחת הרבה חודשים עד שחיית מחמד מבוססת לקבל איש בית חדש, אם כי בהרבה מצבים כלבים בדרך כלל משתנים הרבה יותר מהר מאשר חתולים בהרבה מקרים.

תהליך ההקדמה חייב להיות לאט לאט במשך 3 עד 4 שבועות. בהתחשב בכך שחיות מחמד משפחתיות יכולות להיות טריטוריאליות, ניתן לראות כלב או חתול חדש של חיות מחמד כאיום, ולכן יש לבצע לאט את תהליך ההקדמה הזה כדי למזער את ההסתברות לתוקפנות ו/או סימון. עם כלבים מבוגרים זה הטוב ביותר שנעשה ברצועה, מכיוון שהם בדרך כלל פחות הגנתיים ברצועה. זה הטוב ביותר שבוצע באזור שהוא בטוח כמו גם בו אין הרבה כלבים אחרים כמו חצר האחורית של חבר.

הסרה המקדימה חייבת להיות מתחת לגיל שלושים דקות כמו גם אז יש לסדר עוד אחד את SEE בכמה ימים. כאשר כלב המחמד מוצג לבית, הוא או צריך להכניס לאזור מבודד עם מיטה, צעצועים, כמו גם לפטרות אחר אינדיקציות למחלות. יש לתת לשני הכלבים מרחב ניטרלי למפגשים, מכיוון שחשוב לספק כל עניין אינדיבידואלי של כלב חיות מחמד במשך מספר דקות בכל יום. שערי חיות מחמד יכולים להיות שיטות נהדרות ליזום קשר חלקי, ואילו מפגשי משחק מחוץ לרצועה במקום ניטרלי נמשכים גם במהלך השבועות הראשונים הללו. אם רוצים לספק פינוקים, זה הטוב ביותר להביא כל כלב לחיות מחמד לאזור נפרד לתגמולים מזון כאלה.

עבור חתולים זה הטוב ביותר שיש מקום נפרד למצטרף החדש עם המיטה שלו, הצעצועים, קופסת המלטה, האוכל כמו גם צלחת המים, מכניסים למקום חיות מחמד משפחתיות אחרות שאינן מסוגלות להיכנס. יש לאחד שוב את בעלי החיים במרחב ניטרלי שאינו שייך לאף אחד מהחתולים, כמו גם לראות את הרואים המקדימים הללו, חייבים להיות קצרים, לאט לאט מתקדמים, כאשר בסופו של דבר משאיר את חיות המחמד המשפחתיות יחד לתקופות קצרות של זְמַן. כשמביאים כלב חיות מחמד לבית עם חתולים זה הטוב ביותר לגלות כלב לחיות מחמד שכבר התמודד עם חתלתולים.

יש לך כמה חיות מחמד? איך בדיוק הייתה תקופת המעבר עבורך כמו גם חיות המחמד שלך? שתף את החוויות שלך בתגובות למטה.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *