טיפים של PetMeds® על כלביות עלייה למטוס בחיות מחמד

0 Comments

הוסף את השיתוף כפתורי כפתורים ל- Facebookfacebookfacebookshare ל- twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreadthismore

בכל פעם שמביא חיית מחמד למלונה, ישנם גורמים רבים שאפוטרופוס של בעלי חיים צריך להעריך לפני שבחר מלונה. הדבר הראשון שאפוטרופוס של בעלי חיים צריך לעשות הוא לבקש סיור במלונה. דיור מספיק צריך לכלול לא רק כלובים המציעים מספיק מקום, אוורור וגירויים חזותיים וחושיים לחיה, אלא גם זמן והזדמנויות נאותות לאימון או טיולים. תברואה נאותה והיגיינה חשובה במניעת העברת מחלות זיהומיות, כולל ניקוז נאות של ריצות מלונה לסילוק צואה.

למרות שרוב המלונות מציעות לאחת האפשרות לאפוטרופוס של בעלי חיים להביא מזון משלהם עם חיות המחמד שלהם, אני מגלה שהאלונות טובות יותר יספקו לעתים קרובות תזונה הוליסטית טבעית יותר לכיוון שלהם. חשוב גם לברר את שעות הפעילות של מלונה, לא רק כדי לגלות מתי להוריד או לאסוף בעלי חיים, אלא גם לעיתים קרובות ועובדי מלונה ארוכים נמצאים במקום במתן שירותי האכלה ופעילות גופנית. לבסוף, למרות שאני לא תומך בביקוש יתר של חיות מחמד כיום, מלונות רבים דורשים חיסון נגד שיעול מלונה ו/או חיסון נגד שפעת, כך לפני שמציגים הזמנה, על אפוטרופוס של בעלי חיים קדימה כדי לוודא מה דרישות החיסון לפני שהופיעו על יום העלייה למטוס מתוזמן.

אני מוצא שזה גם מועיל כאשר מלונות מספקות שירותי רחצה כלשהו לבעלי חיים. רבים מציעים כעת אמבטיות חינם. בנוסף, חשוב גם לשאול אם למלונה יש גישה לווטרינר משלהם, למקרה שהווטרינר של חיית המחמד שלך אינו זמין או מחוץ למשרד.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *