עזור לחתול שלך למנוע “מתח פלאש”

0 Comments

הוסף את השיתוף של כפתורי כפתורים ל- facebookfacebookfacebookshare ל- twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore16

לחתול יש כ 12 שוטרים המסודרים בשורות אופקיות מסודרות מכל צד של הפנים. פלאשנים אלה, המובנים באופן דומה כ”וויברסיות “רגישים ביותר, כמו גם מספקים הערות חושיות על האווירה לחתול שלך. הפלאים מושרשים עמוק כמו גם עשירים בכלי דם, כמו גם קצות עצבים המספקים לחתול שלך מידע על חפצים מסביב כמו גם על תנועת אוויר; זה עוזר לחתול שלך בניווט כמו גם לשפוט את רוחב הפתיחה.

מכיוון ש- Fyskers של חתול רגישים כל כך להפליא, אם המזון או קערת המים של החתול שלך מספיקים כדי שהפטפאים שלו נוגעים בצידי הקערה, זה יכול להיות מעצבן מאוד עבור החתול שלך. לאמיתו של דבר, אתה עשוי להאמין שהחתול שלך הוא דקיק עם האוכל שלו כאשר החתול שלך באמת יש בעיה עם מנת האכלה, ולא באוכל עצמו. אם אי פעם הבחנת בחתול שלך תוך שימוש בכפה שלו כדי לזרוק את האוכל, זהו עוד אינדיקציה לכך שהחתול שלך עשוי לחוות לחץ של פייסק. באופן דומה, חתולים רבים הניזונים מקערה עמוקה ועגולה רק יירעו על שכבת האוכל העליונה ויימנעו מהאוכל בתחתית מאז של הצדדים התלולים יותר של המנה.

למרבה המזל, הפיתרון ללחץ פייסק הוא פשוט: הזן את החתול שלך ממנות אוכל רחבות ורדודות. ישנן מנות מזון חתוליות רבות המיועדות במיוחד להפחתת או להיפטר ממתח פנשף, או שאתה יכול פשוט להאכיל את החתול שלך ממנה רחבה ורדודה, צלוחית או אפילו צלחת נייר.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *