אירוע אימוץ PET סופר באירווין

0 Comments

פרסום זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנו עשויים להרוויח כסף או מוצרים מהעסק המוזכר בפוסט זה.
אירוע אימוץ ה- Super PET השנתי החמישי נמצא ממש מעבר לפינה כמו גם מתקיים במרכז לטיפול בבעלי חיים אירווין ב -11 ביוני בשעות 10:00 – 16:00. הקפדנו לראות את האירוע הזה מדי שנה למרות שהוא מתקיים באותו יום בדיוק כמו כלבי המדריכים שלנו באמריקה הפתוח הבית הפתוח. אם אתה חושב לאמץ חיית מחמד חדשה כמו גם אתה מקוון באזור אורנג ‘, קליפורניה, אנו מציעים לך מאוד ללכת לאימוץ Super Pet!
בעבר גילינו כמה עובדות מקלט לבעלי חיים מרתקות כמו גם סטטיסטיקות באימוץ PET Super.
אימוץ סופר לחיות מחמד
להלן כמה מהפרטים באירוע השנה:
מה: אירוע אימוץ סופר-חיות מחמד השנתי החמישי מתי: 11 ביוני 2011 משעה 10 בבוקר-16:00 איפה: מרכז טיפול בבעלי חיים אירווין 6443 דרך קניון אלון, אירווין, קליפורניה

בעבר ראינו כמה דברים גדולים למדי באימוץ Super Pet. יש להם יותר מסתם כלבים כמו גם חתולים שראינו גם תרנגולים, ארנבות, כמו גם חזירים בעבר. לפני כמה שנים זכינו בתעודת מתנה לווטרינר אזורי במכירה הפומבית השקטה, כמו גם הזדמנות לשאול את הווטרינר כמו גם שאלות על מדריכי הכושר של הכלבים. יהיו 800+ בעלי חיים ניתנים לאומץ, 100+ מציגים, מכירה פומבית שקטה, ציור מקרי, שאלו את הווטרינר כמו גם דוכני מדריכי כושר, מיקרו-שבבים בעלות נמוכה. לחץ ממש כאן כדי להוריד את עלון האירועים.
שמנו לב לכמה הבדלים השנה. הם גובים תשלום קטן של $ 1 בכדי להיכנס לאירוע השנה הזה. בעבר זה היה אירוע חינם אז אני הנחה השנה הם גובים חיוב קטן כדי לבסס כמה מהעלויות שלהם. כמו כן, לאחר שעיינתי ברשימת המציגים לא ראיתי את הארגון שלנו, מדריך כלבי אמריקה ברשימה. בעבר ל- GDA תמיד היה תא באירוע זה כדי לאפשר לאנשים להבין יותר על הגורים גדלים כמו גם בדיוק איך להיות מגייס כלבים מדריך. אם אתם חושבים בסופו של דבר להיות מגדל כלבים של כלבי מדריך, אנא אל תהסס ליצור איתי קשר עם הקשר שלנו עם סוג או פשוט להשאיר לי תגובה בקטע התגובות למטה.

למידע מפורט על כל המציגים, מצילים, כמו גם ספקים שיהיו באימוץ סופר PET ראו אתר עיר אירווין.
האם אתה מתכנן ללכת לאימוץ Super PET השנה באירווין? האם הלכת לאירוע הזה בעבר? אם כן, ברצוננו לשמוע את מחשבותיך על אימוץ סופר -חיות מחמד של מרכזי הטיפול בבעלי חיים בסעיף התגובות למטה.!
הבחירות המובילות עבור הגורים שלנו
צעצוע הגורים הטוב ביותר שאנחנו אוהבים: צעצוע גורים של Camperoos עם פעימות לב כמו גם חבילות חמות – מושלם לגורים חדשים. מסייע לפשטות לחץ וחרדה בביתם החדש.
הכי טוב ללעוס כלבים שאנחנו אוהבים: עצמות ולעיסה מקלות בריון – כל הגורים שלנו אוהבים לנשוך, לנדנד, כמו גם ללעוס. אנו אוהבים להשתמש במקלות בריון כדי לסייע בהפחתת ההתנהגויות הלא רצויות הללו.
פינוקי הכלבים הטובים ביותר שאנו אוהבים: רכבת כלבים מטורפת-פינוקים-אנו משתמשים בהם כפינוקים בעלי הערך הגבוה שלנו עבור גורי הכלבים המדריכים שלנו.
אוכל כלבים טרי הטוב ביותר שאנחנו אוהבים: כלב החקלאי – כמה חודשים אחורה התחלנו להאכיל אוכל כלבים טרי של רייבן כמו שהיא אוהבת אותו! קבל 50% הנחה על ההזמנה הראשונה שלך של כלב החקלאי.

בדוק יותר את המועדפים שלנו ברשימת הבדיקה החדשה שלנו.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *