האם רוטווילרים יכולים להיות שחורים? – (הוסברו רוטרים כהים)

0 Comments

רוטווילרים הם רק אחד מהסוגים המעניינים ביותר למראה. אוקיי, יכול להיות שאני קצת מוטה, וגם בעוד שרוטווילרים שחורים אין את דפוס הארלקין היקר של דיין מצוין או המקומות המדהימים של קטאהולה, התבנית השחורה והשיזוף המייעלת שלהם משתלבת בצורה מושלמת עם המראה הכללי שלהם.

ובכל זאת האם תוכל לקחת את המראה היעיל הזה פעולה עוד יותר כמו גם לאתר רוטווילר שהוא לגמרי שחור? האם רוטווילרים יכולים להיות שחורים או טהורים?

זה נדיר, ובכל זאת אפשרי שרוטוויילר יהיה שחור לחלוטין. בתדירות גבוהה הרבה יותר, צביעה שזופה של רוטווילר בדרך כלל יכולה להיות חשוכה מאוד, כך שמרחק הרוטווילר עשוי להיראות שחור עם זאת, אולם למען האמת, יש להם וריאציה כהה במיוחד של התבנית האופיינית. רוטי זן מעורב יכולים להיות שחורים לחלוטין.

עם זאת, זה פשוט מגרד את פני השטח, אז אפשר לקחת טוב יותר לבדוק את הרוטוויילר השחור המיסטי!

מדוע רוטווילרים שחורים נדירים?

אז אם רוטווילרים יכולים להיות כולם שחורים, או לפחות כמעט כולם שחורים, מדוע אינך רואה אותם לעתים קרובות יותר?

רוטווילרים שחורים הם חריגים מכיוון שהם אינם מתאימים את קריטריון הגזע שבדרך כלל קוראים לרוטווילרים יש מיקומים צבעוניים או מהגוני ייחודיים על חזהם וגם בראשם. זה הופך את הרוטוויילר הצבעוני או הטהור של רוטוויילר ללא רצוי לכל מי שמתכנן לחשוף את הכלב כמו גם לרוב המגדלים מונעים גידול רוטווילרים עם סימנים כהים יותר.

למרבה הצער, חלקם של כל הרוטווילרים השחורים יכולים גם להיות מורדים מכיוון שמגדלים עשויים לא לראות בהם את אותו שווה בדיוק. אף על פי כן, עם יותר ויותר אנשים המחפשים באופן ספציפי רוטווילרים שחורים, זה יהיה עם כל מזל שזיכרון רחוק וגם יש קונים ביותר לחלוטין וגם מאמצים עבור רוטוויילר שחור טהור.

רוטווילרים שחורים לעומת רוטווילרים כהים

יש צורך לעשות את ההבדל בין רוטוויילר שחור טהור לרוטווילר כהה.

רוטווילרים כהים הם הרבה יותר טיפוסיים וגם אלה הם באמת רוטות שיש להם פונקציות נמוכות מאוד כמו גם פונקציות כהות במיוחד. הם עדיין לא מספיק מובחנים כדי לספק את הגזע המקובל אשר זקוק לסימני חלודה או שיזוף מוגדרים בפשטות.

אתה יכול לקבל מושג טוב בהרבה של מה שזה דומה לסרטון למטה. שימו לב כיצד כאשר המצלמה האלקטרונית מקרוב, תוכלו לראות בבירור וריאציה כהה יותר של דפוסי הרוטי הרגילים. עם זאת, כאשר המצלמה נמצאת בנוסף, הרוטי אכן נראה שחור כמעט לחלוטין (למעט רגליו).

האם רוטווילרים עם צבעים שונים אחרים ‘גזעים’?

כאשר מדובר בפיגמנטציה של השיער, ישנן מספר רב של וריאציות המוכרות. עם זאת, רוטווילרים אלה אינם מסווגים מבחינה טכנית כרוטווילרים, שכן הם אינם עומדים בפרשנות המוכרת רשמית על בסיס המעיל השחור הבסיסי כמו גם יש כתמים חומים.

גרסאות רוטוויילר “מחוץ לצעדים” אלה אינן רשאיות להסתבך ככלבי תצוגה מלאים בדם. בדרך כלל מאמינים כי וריאציות אלה יש אבות קדומים אם כי אללים רצסיביים בגנום של רוטווילר יכולים בדרך כלל לגרום לגרסאות כאלה.

ללא שיטה להכיר בוודאות מי מדובר, הצבע המגוון שרוטי נפסל מהמתחרים.

כמה מכם ראו רוטוויילר שחור? לא, לא רוטווילר שחור עם רגליים שזופות- זה רוטווילר טיפוסי. אנו מדברים על רוטוויילר שחור-סילון, ראש ועד ראש. האם ראית אותם? האפשרויות הן שלא.

הם נדירים מאוד, אם כי לא מקובלים למעשה כ’רוטווילר ‘במספר אסוציאציות. אמנם זה אכן גורם להם להיות מאוד מועדים לכדי חובה של בעלי חיים, אך איננו יכולים לעצור את זה לבד. בכל אופן, רוטוויילר שחור הוא פשוט רוטווילר נוסף עבורך אם אתה חובב כלבים.

צרות עם רוטוויילר שחור.

כאמור, רוטוויילר שחור אינו מאושר על ידי עמותות רבות, אם כי מדובר ברוטוויילר בדם טהור. מרבית הארגונים ביבשת אמריקה ובאירופה לא יקבלו רוטווילר שהוא כהה או הוסיפו סימנים על גופם.

זה מקשה על רוטווילרים כאלה לקבל הכרה. באופן דומה, מגדלי חיות מחמד לא ישקולו אותם כדאיים בכדי להציע אותם, כך שניתן יהיה להרדים אותם גם בתרחישים מסוימים.

אבל, יש גם סיפור מעבר למטבע. ישנם מגדלי כלבים רבים אשר לוקחים בחשבון רוטוויילר שחור להיות זן ממש לא שגרתי ואקזוטי שעבורו הם ממש משחזרים אותם ואז מוכרים בעלות מנופחת. אבל הם לא מבינים כי גידול עשוי באמת להוביל לסוגיות רבות הקשורות לבריאות ברוטווילר עצמן.

צבעי רוטווילר אחרים

באילו גוונים נכנסים רוטווילרים?

ככל שזה נגמר, יש לפחות שש וריאציות מוכרות של גוון רוטווילר. הרוטוויילר הטיפוסי מוגדר כבעל שכבת פרווה מבוססת שחור עם כתמים חומים מובהקים. אם רוטוויילר לא מתאים לתיאור הצביעה שצוין, היא נלקחת בחשבון שיש לו תורשתי ד ‘Eformity.

גלה גרסאות בגזע רוטווילר …

הגרסאות של הרוטווילר מאוד חריגות וגם נמרצות על שטח הרבייה בכלל. מגדלים מקצועיים רבים אינם מעוניינים בפועל להסתכן בהשגת תקני הרבייה של רוטווילר שנקבעו.

זה אולי נשמע מטורף, ובכל זאת אי פעם שאלת את עצמך אי פעם …

האם רוטווילרים יכולים להיות כחולים? רוטווילרים כחולים הם וריאציה אחת נוספת אך הם מעט לא נכון.

הם נקראים כחול אולם שכבת השיער שלהם היא למעשה גוון אפרפר אפילו יותר בו השחור בדרך כלל יהיה. מלבד זאת, הם שומרים על הסימנים החומים שבדרך כלל נמצאים בצד הקל יותר של הטווח.

בהיותי בעלים מהסוג, שאלתי אם רוטווילרים יכולים להיות לבנים? ראיתי בעלי חיים שונים אחרים להיות לבנים.

רוטווילרים לבנים, בדומה לבקנים בסוגים אחרים, אין תכונה תורשתית מסוימת המציינת את פיגמנטציות צלצול הפרווה הקונבנציונאליות שלהם. התוצאות הן יצורים בצדדי החיוור יותר של פיגמנטציות, עם שיער לבן ובדרך כלל יש צלילים ורודים לעיניים.

לרוטווילרים של אלבינו בדרך כלל יש בעיות עיקריות בעיניים שעשויות להזדקק לטיפול כירורגי ולפגין הזדמנות כבדה להיות עיוורת.

ובכן, אם רוטים יכולים להיות שחורים, לבנים או כחולים … אני שואל את עצמך אם רוטווילרים יכולים להיות אדומים! רוטווילרים אדומים הם רק אחת מווריאציות הצביעה המועדפות בהרבה. יש להם גוון שיער בסיס של גווני חום משתנים, אך יש להם פיגמנטציה שחורה מעט עד לא בשכבה.

גווני החום מתערבבים יחד, המציעים את שכבת הפרווה של כל הגוון האדום.

האם רוטווילרים יכולים להיות שחורים?

לרוטווילרים שחורים יש רק את החלק השחור של השכבה. כמו הווריאציות שהצביעו בעבר, זה צפוי לסבול מבעיות רפואיות על פי העיוות התורשתי שלהם. אחד המגישים הנפוצים ביותר של מגדלי מפתחים עושים שימוש בכדי להשיג צבע זה הוא לגדל רוטווילר עם לברדור שחור.

חוץ מזה; רוטווילרים טהורים ושחורים הם יוצאי דופן ביותר. הם יכולים להיוולד מהורי רוטווילר בדם מלא ויכולים גם להיות גזעים עצמם.

אז כמובן, כל הרוטווילרים השחורים קיימים. עם זאת, הם לא נחשבים לרוטווילרים המבוססים על הפרשנות המוכרת רשמית, ולכן מסיבה זו, זה גם לא.

האם יש רוטוויילר ארוך שיער?

רוטוויילר עם שיער

כן. רוטווילרים ארוכי שיער הם רק רוטווילרים עם פרווה ארוכה. זה לא אירוע מתמיד עדיין לא נלקח בחשבון נדיר. הם לא עומדים בסטנדרטים העיקריים בדם מלא בגלל שיער ארוך יותר ולא ברוטווילרים הקצרים בשיער שיער, כפי שמונחים בקריטריונים ידועים, אולם הם רוטווילרים, דרך ומשך.

רוטים ארוכים עם שיער נקראים בנוסף “שיער מחוספס”.

גם כל סוג של שיער שהוא “מדובלל” או שיש לו מרקם חרך תואם גם את הקבוצה המחוספסת שיער. מה שרוטווילרים עם גרסת השיער בוחרים בהם, על פני הגרסאות השונות האחרות, הוא שלא ידוע כי הפגם הגנטי קשור לסוג של סוגיות רפואיות נוספות או ספציפיות.

יש להם אותה הערכת סיכון קלינית כמו כל סוג של רוטוויילר המוצע.

למרות גודל השיער של רוטי שלך, הוא בהחלט יפסיד! כדי להבין תוספת, סקור את “האם רוטווילרים נשפכים?”

איך בדיוק מוגדרים גזעים של רוטווילרים?

גזעי רוטווילר מוגדרים בעיקר לפי מקום. ישנם רוטווילרים אמריקאים, מזרחיים, גרמנים ורומאים, רק בין היתר. בדרך כלל כולם נוטים להיות בעלי אותה פרווה שחורה בדיוק עם כתמים חומים.

אם השיער וגם הצבע ברוטי יכולים להיות שונים, תהיתי אם לכולם עדיין יש את אותו הגוף המעוצב ממש? גיליתי שלגזעים שונים של רוטווילרים יש מבנה גוף שונה במקצת, בדומה לבני אדם.

ידוע כי רוטווילרים גרמניים, למשל, הם בעלי ראשים גדולים יותר והיו חזקים יותר מהגזע האמריקני. רחבת הכתפיים משתנה עם סוג, כמו גם אורך הרגליים.

מה הנוגע לגידול צולב, גידול וגידול יתר ברוטווילרים?

גרסאות אלה בגוון רוטווילר רגיל נחשבות להיות תוצאה של גידול צולב, גידול או יתר על המידה. הם נחשבים גם למבשר שרוטווילר נאלץ להתמודד עם חששות רפואיים ניכרים לאורך חייו.

זהו תרחיש לא רצוי עבור מגדלים או כאלה ללא סכומי כסף גדולים להשקיע אצל הווטרינרים. זה אופטימלי לא לרכוש גור יש גרסאות גוון אלה.

האם מגדלים חוצים רוטרים בכוונה?

הובנו כי אנשים פחות חסרי פיקוח מנסים לשלב את רוטווילר עם זן נוסף כדי להשיג גרסאות אלה ולשווק אותו כווריאציה אקזוטי, מיוחד או נדיר של רוטוויילר גזעי.

ללא התחשבות בבריאותו של הרוטי, מגדלים אלה מרוויחים מאנשים שישלמו עבור “יחיד מסוג”. מגדלי חיות מחמד חרוצים חושבים שיש רק שני סוגים של רוטווילרים, אלה שהם מגדלים היטב ואלה שלא.

הם רוטווי חוצהLERS נמכר?

השיטה למכירת תת -מינים של רוטווילר כגזעי טהור נחשבים בדרך כלל להיות אסטרטגיית מכירות לא מעובדת שכנראה לא תעבוד טוב על אנשים שחוו ביחס לרוטווילרים.

עם זאת, האדם הנפוץ עשוי לא לצפות בהבחנות העדינות אם הם אינם דוברים בהופעות וגם בונה גזעים שונים של כלבים. אבל זה קורה.

מה עם רוטווילרים שהם וריאציות?

הרבה מגדלים מומחים כמו אותם בעלי רוטווילר עם גורים עם עיוותים מסוג זה מטוהרים או מסורסים כדי להימנע מהתפשטות של נושא רפואי כזה המצביעים על דפוסים גנטיים כל כך להמשך אוכלוסיית רוטווילר.

זה ברמה כזו שהאלונות אפילו ישחקו את המפלצות האטרקטיביות הללו, על סמך אותו עיקרון ממש.

האם תערובות רוטוויילר יכולות להיות שחורות טהורות?

בעוד ש- Rottweilers גזעים נוטים הרבה יותר להיות חשוכים, ולא טהורים שחורים, רוטי זן מעורב הם מצב אחר לגמרי!

לכלבים אלה עשויים להיות ראש וגם אישורי גוף של רוטי עם הצביעה של כל סוג שהם משולבים איתו. זה מצביע על כך שיש לך רוטווילר כמו גם תמהיל מעבדה שחור שנראה כמו רוטווילר עם זאת יכול להיות שחור לגמרי בהונותיהם.

בהחלט, עדיין יש המון וריאציה גנטית כשמדובר בגזעים מעורבים וגם אין שום ערובה לכך שמיזוג רוטווילר בצבע כהה עם כלב שחור בהחלט יוביל לרוטי שחור-שחור. או שאתה לא יכול להשיג כלב חיית מחמד שחור על ידי ערבוב שני סוגים שחורים וגם שזופים כמו דוברמן ורוטי.

ובכל זאת, אם אתה רואה רוטי שחור, אולי תוצאה של זיווג כזה!

האם רוטווילרים שחורים או כהים נוטים יותר לבעיה לבריאות?

גנים מסוימים הגורמים לגרסאות צל יכולים בנוסף לגרום להתאמות הקשורות לבריאות. הדוגמה האופיינית ביותר לכך היא חיות מחמד לבנות כמו גם בעיות שמיעה תורשתיות, אך לא ראיתי כל סוג של מחקר מחקרי על רוטווילרים שחורים או כהים ובעיות בריאות.

בשל העובדה שרוטווילרים כהים הם באמת פשוט גרסאות על ערכת צבעים טיפוסית, לא היינו מצפים להבחנה כלשהי בבריאות ובבריאות או באופי בניגוד לטיולים אחרים. אבל במקרה של רוטי שחורים טהורים, יתכן שיש יותר שינוי תורשתי במשחק שעשוי להשפיע על הבריאות עם זאת, לא איתרתי שום הוכחה חותכת או מדעית לכך.

באופן כללי, לא מצאתי שום ראיות להמליץ ​​על כך שגרסאות המעיל הללו בהחלט ישפיעו על כל סוג על התפתחותו, תוחלת החיים או הפרספקטיבה הכללית של הרוטי שלך.

למעשה, ישנם מגדלים מרמים אשר ישוו בקלות זן אחר של כלב שנראה בדיוק כמו רוטווילר שחור. אז אתה צריך לבדוק מה אתה מקבל.

בעיות בריאותיות

או שהם יהיו בריאים ומאוזנים לחלוטין או שהם בוודאי ירכשו את כל ההפרעות המשפיעות על רוטוויילר טיפוסי. וגם הסיבה שמאחוריה היא המוטציה של הגן האחד, שהופכת אותם לשחורים לחלוטין.

למרבה הצער, הם מתכווצים במחלות אלה ברמה גבוהה בהרבה מאשר רוטוויילר רגיל. דווח למעשה כי גורי רוטווילר שחורים הם במיוחד בהרמוניה עם פרובובירוס. כמו גם נגיף קטלני זה משפיע על התינוקות הלא מספקים הללו, פשוט בגלל הגנטיקה הזו.

בעיות טמפרמנט

למעשה לא היו הבחנות כאלה שהתגלו במזג של שחור וגם רוטוויילר רגיל. שניהם אכפתיים, מסורים וגם כלבים מסורים. עם זאת, סוציאליזציה היא צורך אם ברצונך לדכא את עוינותם ואת טבעם האסרטיבי.

רוטוויילר שחור יכול להוות בעיה אם לא מטפלים בה נכון. בדומה לגרסאות שונות אחרות של רוטווילרים- לבן, ארוך שיער, אדום- הגנטיקה המוטנטית יכולה להיות שורה של מספר בעיות. אז אתה צריך להיזהר עם הרוטווילר שלך.

סגירת רעיונות

אני בהחלט נופל בצוות הפרטים שחושבים שכל רוטווילרים שחורים או כהים מדהימים!

לעולם לא

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *