12 ימי מטפלים המספקים

0 Comments

מאת Khris Berry
2 בדצמבר 2019
שעות ארוכות, טיפול נוסף, מתאים רק לחיית מחמד אחת נוספת ללוח הזמנים שלך, ומסייע ללקוח אחד נוסף – השיטות שהטפחים מספקים לעצמם אינן אינספור. אבל מה אם אתה מתעכב כמו גם מאמין על הדברים שאתה יכול לספק לעצמך העונה?

עונת המספקה בעיצומה. טיפולים מספקים את עצמם כמו גם כישרונותיהם לחיות מחמד בכל רחבי העולם. שעות ארוכות, טיפול נוסף, מתאים רק לחיית מחמד אחת נוספת ללוח הזמנים שלך, ומסייע ללקוח אחד נוסף – השיטות שהטפחים מספקים לעצמם אינן אינספור. אבל מה אם אתה מתעכב כמו גם מאמין על הדברים שאתה יכול לספק לעצמך העונה? כאן הם שנים עשר ימי הנתינה שלי … סגנון טיפוח.

ביום הראשון של חג המולד, עליכם לספק לעצמכם הפסקה. קח זמן לשבת באמת לארוחת צהריים. התרחק מהשולחן שלך כמו גם לקחת נשימה עמוקה. קח רגע להראות בשנה שלך בשוק הטיפוח כמו גם בכל חיות המחמד כמו גם הבעלים ששירת. טפחו על עצמכם בגב – אתם עובדים בקריירה גבוהה בהנהלה עם השקפת משימה פנטסטית לעתיד.

ביום השני של חג המולד, עליכם לספק לכולם הפסקה. לקוחות, עמיתים לעבודה, משק בית כמו גם חברים – אף אחד לא מבין את הלחץ שתרגיש בזמן טיפוח במהלך החגים. הפעלת סבלנות, הבנה כמו גם טוב לב, גם כשאתה עייף וגם בעבודה יתר; כאשר עמיתים לעבודה שלך מגדלים את העצבים שלך; כמו גם כאשר הלקוח שלך מבקש חיתוך גורים על שרבוט המנוח שלה. זה גם יעבור.

ביום השלישי של חג המולד, השקיעו בעתידכם. המתנה לעצמך לוח שנה כמו גם לתכנן ללכת לתערוכת הסחר המועדפת עליך בשנת 2020 – או כמה מהם. חינוך כמו גם חדשנות נמצאים בכל עת בענף הטיפוח – הצליחו לטבול את עצמכם לתעשייה שלכם.
פרסומות

ביום הרביעי של חג המולד, ספק לעצמך טיפ או טכניקה חדשה לטעום טיפוח החג שלך. משיפור זמן הייבוש שלך לשיפור חיתוכי הפודל שלך – חבר טכניקה חדשה שתוכל להציג במהלך חתני החג שלך, כמו גם ליהנות! השיטה הופכת מושלמת כמו גם אין זמן כמו החגים לצבור ניסיון כמו גם תרגול.

ביום החמישי לחג המולד, קנו לעצמכם כמה מספריים! או קוצצים. או גוזמי ציפורניים חדשים. או החלף את הציוד המשומש או הפגוע שלך. השתמש בזמן הזה כדי לשדרג או להשקיע בציוד שלך – זה קו ההצלה שלך להצלחה. וודא שהמכשירים שלך נמצאים במצב עבודה נהדר ללא חלקים חסרים או פגומים. אמנם זה נראה כמו קושי גבוה כשאתה כל כך עסוק, וודא שעדכנת כמו גם מכשירים מעשיים יאפשרו לך לחוף קו עם החגים עם מעט פחות לחץ.

בששת יום חג המולד, מתנה לעצמך את מתנת הבריאות. שגרתי בדיקה אצל הרופא, רופא השיניים, רופא העיניים, המטפל – שמומחה שאתה תלוי בו כדי להמשיך ולפעול. רבים מאיתנו מזניחים את הצרכים הפיזיים שלנו; זכור, גופך הוא הכלי החשוב ביותר שיש לך.

ביום השביעי של חג המולד, מוצרים! לשטוף, יבש, מצב, שפריץ, ריסוס, צבע כמו גם ברק – יש מוצר לכל מטפח כמו גם לחתן לכל מוצר. הפעל לעצמך את הקצה של לנסות משהו חדש. זה זמן פנטסטי להשקיע במוצרים כדי להקל על המשימות שלך כמו גם את החתנים שלך.

ביום השמיני לחג המולד, ספק לעצמך את המתנה של תוכנית תקציב לטפל בכספיך בחוכמה בשנה הקרובה. טיפים לחג הם משאב פנטסטי שיספק לך רגל לנהל את הכספים שלך. חוסך למשהו מיוחד? להתמודד עם כרטיסי היסטוריית אשראי? הפעל לעצמך את הקצה הגבוה של הניהול של הכספים שלך כמו גם את גורלך-עשה טיפים אלה לספור!

ביום התשיעי של חג המולד, עליכם לספק לעצמכם עיסוי (או פדיקור, או מניקור, או יום ספא רפואי, או טיול למספרה). כל מה שגורם לך להרגיש מיוחד, השקיע בעצמך. אתה עובד קשה כמו שמגיע לך תגמול. תהנה!

ביום העשירי של חג המולד, ספק לעצמך מטרה. יש הרבה דברים שאתה יכול להשיג בענף הטיפוח; אתה בוחר מי תשיג בשנת 2020. אולי חשבת על הסמכה? אולי אתה רוצה לפתוח עסק משלך? הַרחָבָה? שפר את הכישורים שלך או ניהול זמן? המטרה שלך יכולה להיות ייחודית כמוך, אז תן לעצמך את היכולת לחלום בגדול.

ביום האחד -עשר של חג המולד, ספק לעצמך את מתנת הבטיחות. וודא שיש לך את הכלים הדרושים לביצוע אפילו את החתן הקשה ביותר או לקצץ ציפורניים בבטחה לעצמך כמו גם לחיית המחמד בטיפול שלך. בדוק את המוזלים שלך כדי להבטיח שיש לך את כל הגדלים הדרושים כך שכל אורח יכול ללבוש איפוק מצויד כראוי. כמו גם מגבירים את כישורי הטיפול שלך. ככל שהציבור המחייב שלנו מחווה משתנה, כך גם חיות המחמד שלהם כמו גם השיטה שהם מעצבים לחברה. להבטיח tnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *