מניעת תולעי לב לכלבים: 8 הטיפול הטוב ביותר של תולעי לב בשנת 2020

0 Comments

מניעת תולעי לב לכלבים וגורים היא דאגה משמעותית עבור כל בעל חיות מחמד. מניעה היא חלק משמעותי המספק תחזוקה חיונית, גם מניעת מחלות תולעי לב לכלבים היא דבר שכל בעל יכול לבצע. קח את זה:

כלבים מאובחנים עם מחלת תולעי לב בכל מדינה מארה”ב

תולעי לב מתפשטות על ידי יתושים, וכתוצאה מכך כל אזור במדינה שיש בה יתושים – רק מספר אלה – אולי גם סובלים ממחלת תולעי לב.

מניעת תולעי לב לכלבים

כלבים אינם דורשים סתם מניעה דרך שבועות מזג אוויר חם. מונעי תולעי לב פועלים על ידי ניהול תולעי לב שנדבקו בחיית המחמד במהלך החודש -חודשיים האחרונים; עם זאת, יש לספק מונעות בזמן, כל הזדמנות לעבוד. זו הסיבה שחברת תולעי הלב האמריקאית ממליצה על מניעת תולעי לב לשנה עבור חיות מחמד.

אגודת תולעי הלב האמריקאית מעריכה כי למעלה מאלף כלבים בארה”ב מחזיקים במחלת תולעי לב – וגם מחלת תולעת לב עלולה להיות קטלנית.

חתולים וחמוסים עשויים גם להשיג מחלת תולעי לב.

מניעת תולעי לב הם מאובטחים, חסכוניים יחסית ובסיסיים לספק, אך כאשר כלב חיות מחמד מזוהם, טיפול תולעי לב יכול להיות יקר ומאתגר, הדורש ביקורים מרובים לטווח הקצר ושבועות של הגבלת אימונים.

אמנם אתה יכול למצוא טכניקות נטולות סמים שבעלים עשויים להקים כדי להפחית את החשיפה של חיית המחמד שלך ליתושים, כך שאין דבר כזה מונע תולעי לב “טבעי”.

מונעות תולעי לב מגיעות בצורות שונות, כמו טבליות אמצעי מניעה חודשיים ותרופות אקטואליות “מקום על”, בנוסף לתרופות הניתנות להזרקה המוענקות כל 6 או 12 שבועות. ניתן להשיג מונעות תולעי לב רק על ידי מרשם הווטרינרים.

חלק מהמנעים פשוט עוצרים תולעי לב, כמה חיות מחמד משפחתיות מאובטחות מתוך תולעי לב ומחלות מעיים, וכמה חיות מחמד משפחתיות מאובטחות מכמה טפילים מיוחדים, כמו תולעי לב, טפילי מעיים, תולעים, פרעושים ופרעושים.

מכיוון וטרינרים מבינים שאילו טפילים נפוצים באזור בו הם מתאמנים, הבעלים צריכים לדבר עם רופא חיית המחמד שלהם על איזה מוצר או סחורה יהיו הטובים ביותר עבור חיות המחמד שלהם.

מהן תולעי לב בכלבים?

תולעי לב הם טפילים המוזרקים באמצעות עקיצת יתושים לדם של חיית מחמד בריאה. הטפילים שוכנים בריאות או בלב חיית המחמד שלהם. יתושים פועלים כנציג טפיל העוקף הכולל את כלב המחמד הפגוע יחד עם גור בריא.

כלבים נוטים הרבה יותר ליצור מחלת תולעי לב בהשוואה לחתולים. המחלה מתנהגת כסרטן שמתפשט בגוף. תולעי לב פוגעות באיברים המכריעים ביותר של גור ועלולים לגרום למות הגור שלך.

יתושים יונקים את זרימתו של יצור חולה המעביר יצורי תולעי לב (Microfilaria). בתוך השיח, המיקרופיליאריה עוברת דרך מספר שלבי התפתחות לפני שיש לה כלב בריא.

כתוצאה מכל אורך החיים של זחל, יש למלא דרישות מסוימות, למשל, 57 מעלות טמפרטורות פרנהייט, דרך ימים ולילות, עד 8 ימים.

אפילו הזחל מפסיק את צמיחתו בטמפרטורות ממוזערות אך קוטע את ההתרחבות ברגע שהטמפרטורה הדרושה מושגת. זחל פועל באופן זיקוק לחלוטין בערך 8-30 יום.

לאחר שזחל נשלח לזרם הדם של גור בריא, הוא מתחיל להתרבות עד שהדם מלא לחלוטין במיקרופילריה שיועברו לכלב חיות מחמד אחר וגם לפגוע בריאותיו וליבו. תקופת הבגרות הזו אורך בערך שישה עד שבעה שבועות.

מניעה מהתפתחות מחלת תולעי לב

חברות תרופות מייצרות מונעות למנוע מחלות תולעי לב שהתקבלו על ידי ה- FDA. מונעות רפואיות הוכיחו כי הם עובדים בעצירת תולעי לב. התרופות הורגות זחלי תולעי לב מזרם הדם ומשבשות את מחזור הגידול שלהן.

חלק מהצעדים המונעים הללו שננקטו כנגד זיהום תולעי לב כוללים:

א. דחיית יתושים: ניתן להשתמש בהם כדי לעצור עקיצות יתושים (נציג המשדר של Microfilaria). דחיית יתושים יוצרת ניחוחות כאלה על פני עור חיית המחמד, אשר יתושים נרתעים מהריחות העוצמתיים.

ב. בדיקות שגרתיות: ככל שהמחלה מאובחנת מוקדם יותר, כך גדולה יותר. הזחל לוקח שבועות לצמוח כך שיש עדיין הזדמנות להצלחת חברך הפרוותי לאחר שנדבק.

האם חיית המחמד שלך תעבור בדיקה קבועה כל שישה שבועות, כגון הערכות ריכוז מיקרו -פיליארי שגרתי או בדיקות אנטיגן.

בדיקות אלה בוחנות את קיומו של זחל בוגר מזרם הדם של חברך הפרוותי. רדיוגרף (רנטגן) אפילו יכוון אותך יחד עם הרופא לגבי כמות ההתפשטות של איברי הגור הללו.

ניתן לטפל בקלות בשלבים קודמים של תולעי לב בשלבים קודמים של מחלה זו יחד עם הגור שלך עלולים להיות בריאים יותר ושמחים.

3. עונהL או מניעה רפואית

ניתן למצוא תרופות לתולעי לב בבחירה מאסיבית וגם לבחור את התרופות המונעות הטובות ביותר, בקשו מהווטרינר שלכם לרשום לכם. יש לתת רק מנה אחת של התרופה לעיסה זו לאחר מספר שבועות.

אם אתה לא מתגורר באזור אנדמי מאוד, אתה יכול ליהנות מהבריאות והרווחה של הגור שלך הרבה יותר לחלוטין ולהרבה יותר ללא דאגה.

בחורפים, אז אינך צריך לחשוב על תולעי לב ועשוי להפסיק לתת לתרופות למניעת תולעת לב שלך.

בדיוק איך מטפלים בתולעי לב בכלבים?

1. זריקות תרופות

תולעי לב בגורים מטופלים בדרך כלל על ידי הזרקת סדרה של תרופות לדמו של כלב המחמד כדי להרוג את החולדות הבוגרות. טיפולים שגרתיים נעשים כדי לעקוב אחר רמת המחלה או הפציעה הגבוהה הנגרמת על ידי גופך של חיית המחמד שלך.

לאחר הזרקות ראשונות, מרווח השיקום הוא בערך 4 עד 6 חודשים ומעלה. במהלך תקופת האחזור מוענקים מונעים שגרתיים לכלב המחמד כדי לעצור את גידול המיקרופיליאריה ויצירת תולעי תינוקות.

מעטים כלבים יצטרכו לקחת אנטיביוטיקה נוספת או תרופות אחרות כדי להתנגד לתולעי הלב.

לאחר 6 שבועות של טיפול ראשוני זה של תולעי לב, הווטרינר מבצע את כל בדיקות האבחון כדי לדעת אם כלב המחמד הוא מאובטח מאזור הסיכון וכל תולעי הלב מתות. אם תולעי לב ימשיכו לאבחן בין תהליך הטיפול מתחיל שוב.

2. טיפול כירורגי

במקרים אינטנסיביים של מחלות תולעי לב המפיצות גורים, הפעולה נעשית כדי לחלץ את כל התולעים מכל גופו של הגור.
3. תרופות מבוססות ארסן

בדרך כלל זוכים לכלבים המזוהמים תרופה מבוססת ארסן. עם זאת, תופעות הלוואי הן דלקת בגלל הריגת עודף של תולעי לב ולעיתים קריסת נשימה.

הישרדות במהלך טיפולים אלה היא בעייתית עבור גורים. זו הסיבה לכך שמומלץ להבטיח כנגד המחלה ולא לטפל בה בעתיד. בסופו של דבר, המניעה טובה בהרבה מריפוי!

תרופות מונעות טובות ביותר לתולעת לב בכלבים

החדשות שחיית המחמד שלך נגועה בתולעי לב ונמצאות בשלב קריטי במחלה זו עשויות להיות הרסניות להקשיב כמעט לכל בעל כלבים.

אני מכיר את ההרגשה! בדיוק כמו שאכפת לנו לילדים שלנו, לספק להם את הדבר הטוב ביותר האפשרי בכוכב הלכת שאנו דואגים לחיות המחמד המשפחתיים שלנו כאחד. לפיכך, חשוב מאוד שנפסיק את זה במקום להתייחס אליו אם זה מאוחר מדי.

ישנם תרופות טבעיות או הומיאופתיות לתולעת לב וגם למניעתו, אך אין וודאות של 100% לטיפול. הטיפול הרפואי הראה את ערכו ועוצמתו בעשורים הקודמים.

יתכן שאתה מעוניין במרכיבים בתרופות ובסוג התרופות בהן אתה יכול להשתמש כדי להבטיח כנגד המחלה.

ישנם 3 סוגים של תרופות: כדורי הזדקנות שיש לספק על בסיס עונתי או יומיומי, תרופות אקטואליות המונחות על העור לצורך הימנעות אם חיית המחמד שלך שונאת תרופות וזריקות המטופלות בתנאים חריפים או אם שתי האפשרויות האחרות נשללות מהווטרינר.

שאלות שהוזכרו לעיל נענות באמצעות המספק להלן. אז, המדורגת הגבוהה ביותר, המופעלת ביותר יחד עם תרופות מונעות יעילות ביותר לתולעי לב כוללות:

1. HeartGard Plus לכלבים

HeartGard Plus היא הבחירה הטובה ביותר שלך למניעת תולעי לב. התרופות דרך הפה מיועדות לחתולים וכלבים. הטעם האישי שלו הוא הרבה בקר. מחשב הטאבלט לעיסה נערץ על ידי אוכלוסייה ניכרת של כלבים בגלל טעמו.

Heartgard Plus ו- Iverhart Plus (#2) דומים בהתחשב בכך ששניהם מורכבים מרכיבים משמעותיים: פירנטל פמואט ואיוורמקטין. יתר על כן, HeartGard Plus יכול לנהל תולעים עגולות, תולעי וו וגם כמה טפילים שונים.

2. איברהט פלוס לכלבים

Iverhart Plus (ivermectin/pyrantel) ממשיך להיות מדורג גבוה עבור הבטיחות המוצלחת שהיא מספקת לגורים מתולעי לב, תולעי עגולות, תולעי קרס וגם כמה טפילים שונים. טעמו נובע מכבד של חזיר.

כלבים אוהבים ללעוס אותו כתוצאה מטעם עסיסי של הכבד של בקר. הם בטוחים לשימוש ויכולים להיות מסופקים לכלב חיות מחמד פעם בחודש מבלי להטריד את הווטרינר שלך לחקירת מינון.

3. Tri-Heart Plus

Tri-Heart הוא עוד עליון מאוד של זה המספק תרופות שנקבעו לעתים קרובות על ידי וטרינרים להימנעות מפני תולעי לב. Tri-Heart הוא הרבה יותר תחליף גנרי עבור Heartgard Plus.

אם אינך מצליח לשלם עבור Heartgard היקר פלוס כל השנה, אתה יכול להשתמש ב- Tri-Heart המשתמש בכמות שווה של הגנה מפני תולעי לב.

כפי שניתן לראות ב- Heartgard ו- Iverhart, שני האלמנטים הגדולים של מחשבי הלוח לעיסה זה כוללים: Pyrantel Pamoate ו- Ivermectin. יתר על כן, Tri-Heart מגן על חיית המחמד שלך מפני תולעי קרס, תולעי שוט ותולעים עגולות.

היעילות של שלוש התרופות לא חשפה הבדל משמעותי. ערבות DefeNSE מתולעי לב הוא מאה אחוז בהתחשב בכך שהן נבדקות מאוד תרופות מונעות עם תשובות חיוביות. אם תרצה לרכוש יקר, אתה יכול לעשות זאת.

ההיבט הטוב ביותר של Tri-Heart הוא שהוא בטוח ומוצלח עבור גזעי כלבי חיות מחמד. זה נטול ivermectin שיש לו תופעות לוואי מזיקות בגזעים מסוימים במופע של מינון גבוה. זה תורם לרמות הגבוהות ביותר של בריאות חיות המחמד.

4. היתרון רב רב עבור כלבים

Multi Multi הוא תרופה אקטואלית המופעלת גם לטיפול בתולעי לב באופן כללי. הגורים שאינם מסכימים לבחור את הכדורים למניעת הריון נשמרים מפני תולעי לב בעזרת תרופה זו. יש קושי להשתמש אך מסיבות בטיחותיות, זה משהו חיוני.

5. Proheart

Proheart הוא הזרקה פופולרית שמשמשת את מי שאינו יכול להעניק לגור שלהם טיפול חודשי בניגוד לתולעי לב.

המרכיב המשמעותי של Proheart הוא מוקסידקטין, המטפל בתולעי לב בנוסף לתולעי קרס. הזרקות זריקות אינן האלטרנטיבה האידיאלית בגלל הסיכוי לתופעות לוואי כמו תגובות אלרגיות.

אצל גורים ישנים יותר, הזריקות כמו ProHeart הם באמת אלטרנטיבה מפורטת. במקרה כזה, בקש את עזרת חברך הפרוותי לטיפול בתולעי לב.
התוכניות משמעותיות

כאשר מדובר במינון חודשי או ביקורים שגרתיים אצל הווטרינר שלך לטיפול, עליך לדבוק בתוכניות בקפדנות כדי להפסיק גם בעיות בחיית המחמד שלך ובעצמך.

התייעץ עם הווטרינר שלך במקרה שאתה עדיין לא בטוח בלוחות הזמנים של המינון עבור הכלב שלך.

האם יש סיכונים למניעה אלרגית של תולעי לב?

תרופות לחיות מחמד משפחתיות שאינן נתקלות ללא תופעות לוואי או סכנות, במיוחד הנוגעות למינון ותדירות התרופות. תופעות הלוואי הקלות יותר שאובחנו כחולה כלבים כוללות אובדן תיאבון, בחילה והקאות.

אולם כמה תגובות שליליות ניתנו גם לכלבים שנשאו תרופות תולעי לב. הם כוללים רעידות, התקפים, דוקרנים, קריסת כליות ותרדמת. מצבים חמורים יכולים לגרום למוות. עם זאת, פעולות כאלה קשורות לרוב למינון יתר של כל תרופות תולעי הלב.

ללא קשר לתיעוד ה- Notch העליון ורשומת התרופות המוצלחת ביותר עבור תולעי לב, הייתי מציע לקחת מרשם מהרופא שלך. ואני בטוח שאתה מוצא את עצמך הופך לאחת מאותן תרופות שהוזכרו לעיל.

סדירות במינון, שימוש בתרופות מסוג יחיד ובמינון תרופתי מתאים הם כמה נהלים שצריך לקחת בחשבון.

פרטים על מניעת תולעי לב

לצורך הבטיחות כנגד הנאסטיות הפוך האהוב שלך יכול לבחור מכל מקום, אתה זקוק לאבטחה איכותית.

המניעה הטובה ביותר של תולעי לב לכלבים ככל הנראה תחסום אותך מלהזדקק לטיפול בווטרינר יקר לאחר מכן ותבטיח שחיית המחמד שלך היא עדכנית עם ההגנות שלהם כנגד כמה נסטיות לא נוחות.

הפרעה זו יכולה להיות קטלנית כדי לעצור את כמו יתושים, כך שזה אידיאלי להיות מוכן היטב.

פריטים אלה ב -8 המובילים שלנו המספקים עשויים לעשות עבודה פנטסטית של עצירת תולעת לב כמו גם מחלות אחרות על ידי שיפור הבריאות הקרדיווסקולרית.

חלקם נמשכים זמן רב יותר מאחרים למרות שאחרים פשוטים לשימוש. לא משנה מה טכניקה שתבחרו, כולם מסוגלים לעצור תולעת לב.

להלן 8 האפשרויות המובילות למניעת תולעי לב הטובה ביותר עבור מכוניות:

#8 Bayer K9 Advantix II

מוצר זה מספק הגנה על כלבים גדולים מפלאס, קרציות ואפילו יתושים. זה האחרון הוא בדיוק מה שצריך להתייחס אליו כאשר הוא צריך לעשות עם מניעת תולעי לב לגורים ולכן קבלת זה למערכת חיית המחמד שלך היא חיונית.

זה הורג את הפרעושים בקשר בקנייה שהם לא יכולים לעקוץ כדי לשאת מחלות או לגרום לחמאה ולתפקד תוך 12 שעות בלבד של יישום.

כל תוכנית תשרוד 30 יום ולא קשה ליישם דרך הנוזל החיצוני. הוא אטום למים ועוצמתי, כך שאתה הולך לקבל הגנה מוכחת לגור שלך.

מומחים: עובד במהירות
הורג יתושים מחוברים
עובד גם על קרציות ופרעושים

חסרונות: רק לכלבים גדולים

#7 Zesty Paws Allergy תוסף חיסון לכלבים

לפעמים

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *