מה המספר שלך? מדיניות טלפון סלולרי ועסקי חיות מחמד

0 Comments

מאת Khris Berry
29 באוקטובר 2018
טלפונים סלולריים הם שיטת חיים בתרבות שלנו כיום. בעוד כמה עשורים קצרים, גאדג’ט הטלפון הסלולרי בסופו של דבר היה מרכז נתונים סלולרי אישי הכרחי עבור רוב המבוגרים הקשים … כמו גם מתאמנים בכל הגילאים, ילדים קטנים ומצמצמים כמו גם כל מי שביניהם.

החברה שלנו עברה לזרם יתר של עומס תקשורת מחובר – פנימה.

מי מאיתנו לא נהנה לעמוד בקו הבדיקה -אאוט של המכולת מנסה לא להקשיב לסך שיחה חזק מדי עם פרטים אישיים? מי לא ניסה לנהל שיחה עם אדם אחד נוסף בזמן שהם בהו בריק במסך טלפון? מי בינינו לא התעלמות כלאחר יד על ידי לקוח, כאשר ניסינו להציע את שירות הלקוחות הטוב ביותר שלנו, כמו גם לדון בצרכי חיית המחמד שלהם עם בדיקת החוצה, רק כדי להביט בו על כך שהפרעו את שיחת הטלפון החשובה ביותר שלהם?

טלפונים סלולריים בסביבת העבודה הם מקור לדאגה מתמדת עבור המעסיקים, אולם בעיה זו מקבלת משמעות חדשה בעת התמודדות עם עובדי שירות לחיות מחמד. ישנן סיבות רבות לכך שכדאי לחשוב על יישום מדיניות טלפונים סלולריים בעסק שלך, אולם כאן הם המובילים:

הסחות דעת המגדילות את הסכנה לבטיחות חיות המחמד

אובדן זמן/שכר/פרודוקטיביות למעסיקים

חוסר מיקוד כמו גם עניין לחיות מחמד, עמיתים לעבודה כמו גם לקוחות

חוסר מקצועיות: איזה הודעה אתה שולח ללקוחות שלך?

בבחירת יישום מדיניות טלפון סלולרי בעסקי חיות המחמד שלך, עליך לקחת בחשבון מספר גורמים. בדיוק כמה מגבלה או גמישות אתה מאפשר עם גאדג’טים אישיים יכולים להיקבע על ידי צרכי העסק שלך. לדוגמה, דיילת מעונות יום של כלבים קדחתניים עשויה להיות דרישה להיות ערנית נוספת לצרכי חיות המחמד בטיפול שלהם, ולכן בעל עסק עשוי לקבוע כי לדיילות במעונות יום לכלבים תהיה מדיניות טלפונית סלולרית מגבילה. באופן דומה, פקידת קבלה שנמצאת על המסך הציבורי כמו גם אחראית לאינטראקציה עם לקוחות, טלפונים כמו גם עמיתים לעבודה עשויה גם לבצע את חובות המשימה שלהם הרבה יותר טוב עם מדיניות טלפון סלולרי מגביל.
פרסומות

פתרונות טלפון סלולרי

צור מדיניות טלפונים סלולריים בהלחנה כמו גם הפצתו לכל עובד. המדיניות שלך יכולה להציע רמות של גישה לגאדג’ט נייד, תלוי בחובות המשימה כמו גם בתיאורים; אתה בוחר באיזו רמת גישה להשיג מספקת את הטיפול הטוב ביותר כמו גם עניין לכל מרכיב בעסק שלך.

מדיניות טלפון סלולרי לא חייבת להיות גודל אחד – תאים – כולם. אתה יכול ליצור אחד שמתאים לך כמו גם העובדים שלך זקוקים באופן שווה. ספר יד לעובדים הוא מיקום מצוין להסביר את מדיניות הטלפון הסלולרי שלך. להלן תגלו את שלושת הסגנונות הבסיסיים של מדיניות הטלפון הסלולרי שתוכלו לבחור ליצירת.

• כולם מקבלים גישה ל (כל העובדים עשויים לקבל את הטלפון האישי שלהם בעבודה): סוג זה של מדיניות טלפונים סלולריים הוא משובח עצמי, כלומר העובדים חייבים להיות בעלי רמת בגרות כדי להבין מתי הם צריכים גם לא להשתמש בטלפון הסלולרי שלהם במקום העבודה. זהו הסוג הקל ביותר של מדיניות טלפון סלולרי, כמו גם צורך בתחום העצמי מצד העובדים כמו גם אמון מצד המעביד שהוא יבוא בעקבותיו. אם תבחר להשתמש במדיניות טלפונים סלולריים של ALL – אתה עדיין יכול להגדיר את סוגי שיחות הטלפון המקובלות לקחת במקום עבודה ציבורי, משך הזמן שהוקדש לגאדג’ט כמו גם ציפיות להתנהלות מומחית בעת התמודדות עם לקוחות, חיות מחמד כמו גם עמיתים לעבודה. בעלי עסקים רבים טועים במדיניות מסוג זה, כאשר אין מדיניות כלשהי. גם אם אתה מאפשר לכולם לקבל גישה לגאדג’טים אישיים במקום העבודה, אתה יכול לכוון כיצד, היכן כמו גם כאשר העובדים שלך מנצלים את הטלפונים שלהם.

• גישה מוגבלת לגישה ל (חלק מהעובדים עשויים לקבל גישה לטלפונים האישיים שלהם, בעוד שאחרים עשויים שלא להיות תלויים בתיאור המשימה/מחלקה/אחריות): הגישה מוגבלת של גישה למדיניות זקוקה למאמץ מסוים מצד הממשל כדי להסביר את המדיניות; אנשי צוות מסוימים עשויים להשתמש בטלפונים סלולריים בעוד שאחרים עשויים שלא. מדיניות הסר שמקצה לאילו עובדים יש גישה לגישה אליה, אשר אינם בעסקי חיות המחמד שלך, תיפטר מהדיונים על הגינות במקום העבודה. זכור כי דיילת מעונות היום שלנו שזקוקה לערנות מוחלטת לכלבים בטיפול שלה? חתן עשוי לדאוג גאדג’ט אישי לחיפוש דפוסי גזע מיוחדים, להציג תמונות או להציג הוראות על החתן המועדף על חיית המחמד. על ידי הגדרת הפרמטרים של העובדים שלך, אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי השימוש בטלפונים סלולריים יהיה בשיעור האינטרס הטוב ביותר של העסק שלך.

• אין גישה לגישת רווח ל (אף עובדים לא עשויים לקבל גישה לגאדג’טים האישיים שלהם במהלך משמרות העבודה שלהם): אם תבחר כי אין גישה למדיניות טלפונים סלולריים יעבדו במיטב מיקום העסק שלך, טלפון סלולריnull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *