ביום היוגה העולמי, נסו להיות יותר כמו חתול!

0 Comments

הוסף כי שיתוף כפתורי כפתורים ל- facebookfacebookfacebookshare ל- twittertwittertwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore4

האו”ם הצהיר כי 21 ביוני יהיה יום היוגה העולמי. אתה יכול לשאול מה זה קשור לחתולים. ובכן, חתולים מובנים בגלל שיש להם צדדיות יוצאת מן הכלל כמו גם איזון, כמו גם “יוגה של חתול” הם חלק מהסיבה!

האם צפית אי פעם במתיחה חתולית, קשת את גבה או מתפתל בעמדות בלתי אפשריות לכאורה לטפח מקום שקשה להגיע אליו? כל הדוגמאות ליוגה חתולית. אפילו כשאנחנו מגרדים את הפרסום שלנו בשריטות או דברים אחרים, חלק מהסיבה היא למתוח את הגב כמו גם שרירי הכתפיים (כמו גם לחדד את טפרינו, כמו גם לניקוי ריח). מתיחות מרגישות טוב!

זה הארלי. למרות שהוא די נהדר ביוגה חתולית, הוא החליט לנסות כמה תנוחות יוגה מסורתיות יותר, תחת כיווני כמובן. ממש כאן הוא עושה ישנו אסאנה. אני יכול לדעת שהארלי מנסה את הטוב ביותר שלו, בגלל בדיוק איך לשונו נדבקת בריכוז. החלק הזה הוא אופציונלי.

הדבר המצוין הוא שכל אחד יכול לעשות יוגה, ללא קשר לגיל או לרמת הכושר הגופני. אז, ביום היוגה העולמי מחר, הקדישו כמה רגעים לנסות קצת יוגה בעצמכם. יש לקוות שתבחין בתועלות כמו צדדיות מוגברת כמו גם כוח, כמו גם זה עשוי אפילו לסייע לך להירגע כמו גם להתמקד טוב יותר. נמסטה!

דייזי החתול המתולתל

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *