טכניקות ירידה קלות למשקל עבור החתול שלך

0 Comments

הוסף את השיתוף כפתורים ל- FacebookFacebookfacebookshare ל- TwitterTwitterTwittershare ל- pinterestpinterestpinterestshare to moreaddthismore22

שני החתולים שלי אוהבים פינוקים, כמו גם הם מתרגשים כל כך בכל פעם שאני מוציא את תיק הפינוקים שקשה לעמוד בו לספק להם “רק עוד אחד”. עם זאת, אם אינך נזהר מהפינוקים כמו גם במנות הארוחות, זה פשוט בסופו של דבר עם חתול שמן. ההערכה היא כי למעלה מ- 50% מהחתולים סובלים מעודף משקל או שמנים, כמו גם חתול שומן בסכנה לנושאים כמו סוכרת, כאבי מפרקים, מחלות לב וכלי דם כמו גם בעיות כבד כמו ליפידוזיס הכבד. אם הדרך להשמנת יתר סלולה עם פינוקים נהדרים, לפחות יש כמה דברים קלים שתוכלו לעשות כדי לסייע לחתול שלכם להישאר בריאים מבלי להניח את צנצנת הפינוק לחלוטין.

במקרים מסוימים זה יכול להיות מאתגר לדעת אם החתול שלך סובל מעודף משקל, במיוחד אם החתול שלך ניחן במעיל מלא ורך שמסתיר את הצורה האמיתית של החתול שלך. שיטה קלה לבדיקה היא להעביר את הידיים על צידי החתול שלך כמו גם בבטן. אתה צריך להיות מסוגל להרגיש את צלעות החתול שלך, כמו שאתה צריך להיות מסוגל לחוש מותן או “מתיחה” גלויה בין סוף כלוב הצלעות כמו גם המותניים. החתול שלך סובל מעודף משקל אם אינך יכול לקבוע קו מותניים, אם אינך יכול להרגיש במהירות את הצלעות מאז שכבת שומן, או אם החתול שלך יש בטן שקועה ותלויה שמתנדנדת כשהוא או היא הולכים. אם אינך בטוח אם החתול שלך סובל מעודף משקל, תן לווטרינר שלך להעריך את החתול שלך, כמו גם תמליץ לך על המשקל המתאים לחתול שלך על סמך גיל החתול שלך, גודל, מגדר כמו גם על מבנה העצם.

האכלת גודל החלק המתאים של מזון חתולי מהשורה הראשונה (ולא הזנה חופשית) היא הבסיס לתזונה רבה כמו גם לסייע לחתול שלך לשמר משקל בריא. קחו בחשבון שאפילו הבריאים מהדיאטות יכולים לחבל על ידי פינוקים רבים. כאשר מדובר בטיפול, ממש כאן הם כמה צעדים שתוכלו לנקוט:

אל תגיע מייד לפינוקים כדי לתגמל את החתול שלך. נסה שבחים מילוליים, ליטוף או לצחצח את החתול שלך, או סתם עולה זמן לשחק כשיטות לסירוגין כדי לתגמל את החתול שלך.

בחר פינוקים בריאים. חתולים מחייבים טורפים כמו גם פורחים על תזונה על בסיס בשר. מנע פינוקים מלאים בדגנים, צבעים סינתטיים כמו גם טעמים. במקום זאת, נסו עוף מבושל או הקפאו עוף, דגים או חלבון אחר שאוהב החתול שלכם.

צמצם את הגודל כמו גם את מספר הפינוקים שאתה מספק לחתול שלך. אם אתה אוהב לטפל בחתול שלך, נסה לחתוך את הפינוקים האופייניים של החתול שלך לשניים. אם החתול שלך נמצא על כמות נחושה של אוכל, אתה יכול אפילו להאכיל חתיכות מהאוכל השגרתי של החתול שלך כפינוקים בין הארוחות.

חתול הופך עודף משקל מהאכלת קלוריות הרבה יותר מכפי שהחתול הוצא. הזנת פינוקי החתולים שלך בנוסף לחלקו היומיומי המוצע של האוכל תביא לעודף משקל. צמצם את כמות הקלוריות השגרתיות של החתול שלך בכמות הקלוריות שאתה מספק בפינוקים. הפינוקים צריכים לכלול לא הרבה יותר מכ -10% מהצריכה הכוללת של החתול שלך.

הגדל את רמת הפעילות של החתול שלך. הקדישו זמן לשחק עם החתול שלכם, לרכוש צעצועים חתולים אינטראקטיביים או לחשוב על אימוץ חבר חתול מלא חיים כדי לשמור על החתול שלך פעיל. אתה יכול לגרום לחתול שלך לעבוד עבור פינוקים על ידי הכנסת פינוקים למפזרי פינוקים. לחלופין, הפוך את מתקן הפינוקים שלך על ידי חיתוך חורים במעט בקבוק פלסטיק כמו גם הכנס כמה פינוקים פנימה. החתול שלך יצטרך לגלגל את הבקבוק כדי לגרום לפינוקים להפיץ.

מכיוון שחתולים הסובלים מעודף משקל נמצאים בסכנה למחלה הנקראת ליפידוזיס הכבד אם הם יורדים במשקל במהירות, ירידה במשקל מתקדמת איטית לאורך תקופה של חודשים היא אידיאלית.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *